Jump to content

Forum üyeleri anime karakteri olursa...

Mileydi

Önerilen İletiler

• Forum Admin

Az çok birbirimizi tanıyoruz, o halde küçük bir eğlence yapalım  :LTkJN9u: 

Forum üyelerinden kim veya kimler anime karakteri olsalardı nasıl bir karakter olurlar dı?

Aramızdan bir tsundere  çıkar mı?

Veya Ayhan 'ın yazdığı gibi harem animesinde ki erkeğin kankası olan başka biri var mı aramızda ? 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 59
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@pegasusejder haikyuu'daki Tsukishima @DieNase gökteki kale, laputa daki Pazu @yumulonely sen hala Umarusun tatlım @Barbarosa haikyuu'daki Daichi @KRHerusaizu  Jiraiyanın çocukkenk

NANDE! Başka anime mi bulamadın :'( @yumulonely  - SAO - Yui. @pseudohomophylus - BNHA - Momo Yaoyorozu @DieNase - DXD - Yuuto Kiba @KRHerusaizu - DXD - Issei Hyoudou @MikasaTheNoFace - AOT - Mikasa

Cold Dewil sen Shinpachi? Belki gözlükler falan fiziksel olabilirde kişilik olarak mad scientist  :D     Zeynep Abla admin modunda iken bence zalim bir Shinigamiye benziyor :D Ama gerçek hayatta neşel

• Forum Admin

Yaşlısın  :smile_oleyo:

Az sonra bana olucaklar :  :beaten-onion-head-emoticon:

Öyleyim hiç inkar etmedim  <_< 

Hani şu sürekli dayak yiyen birileri olur ya animeler de, gelen pataklar giden pataklar varlığı bile dayak yeme sebebidir yada shounen serilerde ilk ölen karakter evet bu daha uygun oldu seni onlardan biri ilan ediyorum  :rolleyes:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyleyim hiç inkar etmedim  <_<

Hani şu sürekli dayak yiyen birileri olur ya animeler de, gelen pataklar giden pataklar varlığı bile dayak yeme sebebidir yada shounen serilerde ilk ölen karakter evet bu daha uygun oldu seni onlardan biri ilan ediyorum  :rolleyes:

Aynı ben :D Halk dilinde şamar oğlanı derler :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.