Jump to content

Forum üyeleri anime karakteri olursa...

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 59
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@pegasusejder haikyuu'daki Tsukishima @DieNase gökteki kale, laputa daki Pazu @yumulonely sen hala Umarusun tatlım @Barbarosa haikyuu'daki Daichi @KRHerusaizu  Jiraiyanın çocukkenk

NANDE! Başka anime mi bulamadın :'( @yumulonely  - SAO - Yui. @pseudohomophylus - BNHA - Momo Yaoyorozu @DieNase - DXD - Yuuto Kiba @KRHerusaizu - DXD - Issei Hyoudou @MikasaTheNoFace - AOT - Mikasa

Cold Dewil sen Shinpachi? Belki gözlükler falan fiziksel olabilirde kişilik olarak mad scientist  :D     Zeynep Abla admin modunda iken bence zalim bir Shinigamiye benziyor :D Ama gerçek hayatta neşel

• Forum Admin

Cold Dewil sen Shinpachi? Belki gözlükler falan fiziksel olabilirde kişilik olarak mad scientist  :D

Zeynep Abla admin modunda iken bence zalim bir Shinigamiye benziyor :D Ama gerçek hayatta neşeli ve aklı başında ama bir o kadar da çılgın bir karakter olabilir :D Böyle Gintamadaki Otae gibi :D Gerçi Otae bir shinigamiden de tehlikeli :D

Dj Morphosis Workingteki normal takılmaya çalışan figurana  benziyor bence :D

Haruka Seher kesinlikle Kagura :D Gendisi forumda takılmii ama :D

Aaaaaa Barış admin tam bir Uchiha Madara :D

Diğer üyeler aklıma geldikçe yazarım :D

Düzenlenme: Amygirl tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Cold Dewil sen Shinpachi? Belki gözlükler falan fiziksel olabilirde kişilik olarak mad scientist  :D

Zeynep Abla admin modunda iken bence zalim bir Shinigamiye benziyor :D Ama gerçek hayatta neşeli ve aklı başında ama bir o kadar da çılgın bir karakter olabilir :D Böyle Gintamadaki Otae gibi :D Gerçi Otae bir shinigamiden de tehlikeli :D

Dj Morphosis Workingteki normal takılmaya çalışan figurana  benziyor bence :D

Haruka Seher kesinlikle Kagura :D Gendisi forumda takılmii ama :D

Aaaaaa Barış admin tam bir Uchiha Madara :D

Diğer üyeler aklıma geldikçe yazarım :D

Workingi hiç duymadım  :confused-onion-head-emoticon:  merak ettim şimdi akşam bir göz atayım  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Şimdi bir yanlış anlaşılma var gençler: Farkındaysanız bu bir oyun... Kendinizden başka bir üye için konuşacaksanız.. Ha ben kendimi benzetmek istiyorum diyorsanız "Anime Karakteri Olsaydınız adlı bir konumuz mevcut...

Gidişat buna göre olsun lütfen yoksa müdahale etmek zorunda kalacağız

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şimdi bir yanlış anlaşılma var gençler: Farkındaysanız bu bir oyun... Kendinizden başka bir üye için konuşacaksanız.. Ha ben kendimi benzetmek istiyorum diyorsanız "Anime Karakteri Olsaydınız adlı bir konumuz mevcut...

Kowai admin :( Amygirl şuan gözümde katil anime karakteri :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bence sen kangoku gakuendeki başkan olabilirsin [emoji1]
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mr.HolySpirit ツ kimi to boku shuna benzetiyorum ^-^ onun gibi nazik kibar olması üstüne bi o kadar kawaii konuşması *-* senin konuşmalarına benziyor bence ^-^ 

7bkz95.gif

hihihi karakterin özelliklerini bilmesemde teşekkür ederim ^-^bitter-pink-cat-emoticon.gif?1292538521

-------------------------------------------------------------

Sorata Kanda olmak isterdim ben :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.