Jump to content

Forum üyeleri anime karakteri olursa...

Mileydi

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 59
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

@pegasusejder haikyuu'daki Tsukishima @DieNase gökteki kale, laputa daki Pazu @yumulonely sen hala Umarusun tatlım @Barbarosa haikyuu'daki Daichi @KRHerusaizu  Jiraiyanın çocukkenk

NANDE! Başka anime mi bulamadın :'( @yumulonely  - SAO - Yui. @pseudohomophylus - BNHA - Momo Yaoyorozu @DieNase - DXD - Yuuto Kiba @KRHerusaizu - DXD - Issei Hyoudou @MikasaTheNoFace - AOT - Mikasa

Cold Dewil sen Shinpachi? Belki gözlükler falan fiziksel olabilirde kişilik olarak mad scientist  :D     Zeynep Abla admin modunda iken bence zalim bir Shinigamiye benziyor :D Ama gerçek hayatta neşel

Kızıl saçlı olsan makise kurisu derdimde kızıl değilsin canım malesef :D Seni Boa Hancock a benzetiyrum :D

Zeynep abla sert modken otae değil... Otose olabilir asdfdsa :D

Katsurayı furkana havale ediyorum :D

Yukiyi de Tamaya benzetiyorum :D

Gintama dışında Barış admini Ash'in arksında gölgede kalmış elinde onix' i bulunana brooka benzetiyorum. Bknz her pokecenterda aşık olan :D

Ayriyeten arada aizeni aratmayacak ruh halleri yaşatıyorda

Ezgiyide Sakuraya benzetiyorum :|

Eren ( Ehhh günün şartlarına sasuke oluyon... Sen minota dersinde ezgiden kushina çıkar mı ki asdfgfsa)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umm... Zorla zorla... Ancaks -Anka-chaan- kesin Touka olurdu. :D Hinami'ye ablalik yapmasi falan <_< bana cok anac ve yardimsever biri gibi geliyy. :3

Iii baska... Perinu-chan da sey olurdu... Lucky Star'daki gozluklu pembe kafa. :D

Ay aklima gelmiy baska. T-T

Aa kata-chan yandere degil psikopat. XD Direkt psikopat. ^w^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kızıl saçlı olsan makise kurisu derdimde kızıl değilsin canım malesef :D Seni Boa Hancock a benzetiyrum :D

Zeynep abla sert modken otae değil... Otose olabilir asdfdsa :D

Katsurayı furkana havale ediyorum :D

Yukiyi de Tamaya benzetiyorum :D

Gintama dışında Barış admini Ash'in arksında gölgede kalmış elinde onix' i bulunana brooka benzetiyorum. Bknz her pokecenterda aşık olan :D

Ayriyeten arada aizeni aratmayacak ruh halleri yaşatıyorda

Ezgiyide Sakuraya benzetiyorum :|

Eren ( Ehhh günün şartlarına sasuke oluyon... Sen minota dersinde ezgiden kushina çıkar mı ki asdfgfsa)

hahaha iltifat mı hakaret mi anlamadım. Ezgi sakura olsa ben sasuke oluyorum. Bu sebeble sakura olamaz :D 

Ezgi - Makoto Kisaragi oluyor bence :D Tatlı, Ufak, şirin, büyüleyici işte :D :D Ben de Shun Iriya olurum o zaman :D 

Ve sen de Ercan, 2-3 Gün önce Yusufpaşa durağında terleyen adam oluyosun :D :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hahaha iltifat mı hakaret mi anlamadım. Ezgi sakura olsa ben sasuke oluyorum. Bu sebeble sakura olamaz :D 

Ezgi - Makoto Kisaragi oluyor bence :D Tatlı, Ufak, şirin, büyüleyici işte :D :D Ben de Shun Iriya olurum o zaman :D 

Ve sen de Ercan, 2-3 Gün önce Yusufpaşa durağında terleyen adam oluyosun :D :D 

Doğrudur yavrucum B)

FitMan.jpg

PS: İmzanı düzenle la :smile_artiz:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Emel Abla: Tsunade(meslekten benzettim sanırım :P )

Zeynep Abla: Mira armstrong(ne alaka bilmiyorum ama kafamda öyle canlanmış)

Uğur(skadi) :Narutomsu bir şey(aslında pozitif düşünen azimli her karakter olabilir)

Pelin:Hinata(sanırım hassas konuşmaları böyle düşündürdü:) )

aklıma gelince yazayım kalanını da aslında sebepleriyle yazsak daha güzel olur bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 7 ay sonra...

Selcan : Sonoda Umi ~ Love Live School İdol Project ~ Bunun biraz dış görünüş olarak siyahı olsa olur heralde ama kişilikte aklıma gelen ilk karakter Cry T-T

Sena : Umaru Doma ~ Himouto Umaru Chan ~ Oyun bilgisinden dolayı aklıma geldi *-* Cry

Sude : Mayoi Hachikuji ~ Monagatari Serisi ~ Nedense aklıma direk bu geldi T-T

Çağla : Ciel Phantomhive ~ Kuroshitsuji ~ Cielin kız versyonu pls ~.~

Aklıma bu kadar geldi :rice-ball-smiley-13:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.