Jump to content

2015 Sonbahar Sezonu Gelecek Animeler(Güncellendi:01.10.2015)

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2015 Sonbahar Animeleri Listesi ve Anime Tanıtımları     Evet arkadaşlar,yaz animelerini biz daha izlemeye devam ederken sonbahar sezonu animeleri için hazırlıklar başladı bile.Yine bu sezonda bizi

Yasasin Noragami yayyy! Bishamon arc hemi de! Su an sevincten ucmaktayim hehehehehe. ~-~ Tesekkurler. :3 Edit: Aragoto* bu arada. ;u;

Haikyuu nun gelmesi bile benim için yeterlidir sabırsızlıkla bekliyorum

Başka animeler 2. sezon için 2-3 yıl bekletir, 2015-2016 benim yoğun sezonum ya Garo hemen çıkarmış 2. sezonu çevirememeyim diye  :smile_oleyo: Zaten kadın ana karakter falan yazmışlar güzel olur mu göreceğiz artık, gerekirse 1 yıl sonra çeviririk  :LTkJN9u:

Onun haricinde K: Return of Kings'i bekliyorum ne zamandır. One Punch Man güzel uyarlanırsa tadından yenmeyecek bir seri olur. Heavy Object de hoş bir şeye benziyor izlenebilir  ^_^

Yine de efsanevi seriler arasına girebilecek, 2. sezonları katmıyorum bu söyleme, bir şey yok gibi görünüyor. 2015 böyle geçti zaten hep, bazı serilerde vardı o potansiyel onları da 12 bölüm yapıp heba ettiler. 

haksiz sayilmasin ama world trigget digerlerinden farkli 50 bolum yapildi ve bence bu anime icin 50 bolum bile az, yani naruto,bleach,fairy tail gibi cok daha fazla bolumu hak ediyordu. yeni gelen sezon gelecekle alakali yani su anki hikayenin devami deyil, gereksiz spoiler ve manasiz karakterlerle guzelim world triggeti heba etmezler insallah

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

K, noragami, owari, diabolik lovers.. Güz sezonu süper geçecek gibi :D  Özellikle en sevdiğim anime serisi olarak K'den Return Kings'i ne zamandır bekliyorum, tanıtım filminde Mikoto'nun yer alması hayal kırıklığı ihtimali fazla olsa bile insana ufacık bir umut veriyor -_-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.