Jump to content

2015 Sonbahar Sezonu Gelecek Animeler(Güncellendi:01.10.2015)

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2015 Sonbahar Animeleri Listesi ve Anime Tanıtımları     Evet arkadaşlar,yaz animelerini biz daha izlemeye devam ederken sonbahar sezonu animeleri için hazırlıklar başladı bile.Yine bu sezonda bizi

Yasasin Noragami yayyy! Bishamon arc hemi de! Su an sevincten ucmaktayim hehehehehe. ~-~ Tesekkurler. :3 Edit: Aragoto* bu arada. ;u;

Haikyuu nun gelmesi bile benim için yeterlidir sabırsızlıkla bekliyorum

Çok fazla devam serisi var sonbaharda... Beklediklerim olarak;

Young Black Jack (Tam da tıbbı-gizemli Kore dizilerine sarmışken çok cezbedici geldi konusu)

Kagewani

Kindaichi Shounen

Heavy Object

Haikyuu!

K (MyAnimeList seiyuularının içinde Mikoto gördüm ondan izliciim. Her ne kadar hikayenin ana kahramanı olmasa da animeyi onun için izliyom... Kimse alınmasın :P)

Kovabon

Noragami

One Punch-Man

Sakurako-san no Ashimoto ni wa Shitai ga Umatteirü Gizemli-kemikli olan  :ph34r:  :blink:  :wacko:

Vay canına! Ne kadar çok beklediğim anime varmış bu sezondan... Bakalım kaçı güncelde kalacak; kaçı bitsin izleyim formatında olacak :)

Ah, bir de çevirisini yapmak babında düşündüğüm Garo: Guren no Tsuki var... İlk sezonunu da (Garo Honoo no Kokuin) çevirmiştim ama bu sefer ana kahraman hatun kişi olacakmış... Bakalım olaylar nasıl gelişecek???

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.