Jump to content

2015 Sonbahar Sezonu Gelecek Animeler(Güncellendi:01.10.2015)

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 60
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

2015 Sonbahar Animeleri Listesi ve Anime Tanıtımları     Evet arkadaşlar,yaz animelerini biz daha izlemeye devam ederken sonbahar sezonu animeleri için hazırlıklar başladı bile.Yine bu sezonda bizi

Yasasin Noragami yayyy! Bishamon arc hemi de! Su an sevincten ucmaktayim hehehehehe. ~-~ Tesekkurler. :3 Edit: Aragoto* bu arada. ;u;

Haikyuu nun gelmesi bile benim için yeterlidir sabırsızlıkla bekliyorum

Yaz animeleri açıklandığında da bekledim çevrilir diye ama çevrilmedi. Movieler belli bir seriye ait değilse, çok nadir çevriliyor zaten. Büyük ihtimal bunlar da çevrilmeyecek ama bekliyorum. 

Çevirmenlere bağlı almak isteyen biri varsa çevrilir film ya da seri olması fark etmez. K filmi çevrilir diye düşünüyorum. Serisi vardı ve bir önceki filmi de çevrildi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bayağı bir kaliteli animenin ikinci sezonu kendini gösterecek bu sezonda. Sevdim bu sezonu :D Buradaki listede yok ama Subete ga F ni Naru da bayağı ilginç görünüyor. Listedeki serilerin çoğunu takip edeceğim sanırım ama özellikle owari no seraph, noragami ve K yı izlerim herhalde :D Hazırlayanların emeğine sağlık, güzel tanıtımlar için teşekkürler. ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çoook mutluyum <3 Noragami Aragoto ve Diabolik Lovers More Blood gelecek <3 Dört gözle bekliyorum her ikisini de! Lüften çevirmenler elinizden geleni yapın! Arigato ;))
;)
  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;)  ;) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.