Jump to content

Selam minna!

Porsuk

Önerilen İletiler

Kendimi tanıtmaya başlamadan önce buranın kokusunu, insanlarını ve animelerdeki aksiyon dolu sahnede o arkadan gelen fon müziğini özlemişim,onu anladım abi ya. Kendimi kısaca tanıtmak istiyorum. İsmim Ümit, Sakarya Üniversitesinde Mekatronik Mühendisliği okuyorum. Ne zaman hangi bölümü okuyorsun diye sorduklarında  "Mekatronik" cevabını versem transformersdaki araçları ben icat etmişim gibi bakıyorlar. Bölümümü seviyorum ve boş vakitlerimde anime izlemeyi seviyorum nohta

Ek olarak: Volation nickiyle Türkanimechatte çok fazla vakit öldürdüğümü unutmuşum. Belki buralarda o zamana ait çekirgeleri bulabilirim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Kendimi tanıtmaya başlamadan önce buranın kokusunu, insanlarını ve animelerdeki aksiyon dolu sahnede o arkadan gelen fon müziğini özlemişim,onu anladım abi ya. Kendimi kısaca tanıtmak istiyorum. İsmim

Hoşbulduk Ayhan.   Hoşbuldukk ;) Yaşasın Porsuklar ^ ^     Hoşbulduk.     Memnun oldum Pelin. Porsuk-kun dersin artık :D

H:G bende Ayhan 

Hoşbulduk Ayhan.

Hos geldiin Porsuk. *-* Porsuk Porsuk yasasin*-* Porsuklar yasasin. #-#

Hoşbuldukk ;) Yaşasın Porsuklar ^ ^

Hoşgeldin.

Hoşbulduk.

Hoş geldin Porsuk. :'D -chan eklicektim erkekmissin ;-;- Bende Pelin. :D

Memnun oldum Pelin. Porsuk-kun dersin artık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş geldin porsuk...  :ragecomic25: 

Hoşbulduk.

Hoşgeldin arkadaşım :) Benim arkla aynı bölümü okuyorsun :) Gerçi o bitirdi ^^ Furkan bende memnun oldum :)

Bende memnun oldum Furkan. Arkadaşının sırtını sıvazlayabilirsin o gereğinden fazla acı çekti sıra bende artık! :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.