Jump to content

Naruto Hollywood Yolcusu

hunkokefendi

Önerilen İletiler

Hollywood Naruto Filmi Çekmeye Hazırlanıyor

Sinema sektörüne yön veren Hollywood yeni bir Naruto filminin hakları için  Masashi Kishimoto ile anlaşmaya çalışıyor.Eğer anlaşma sağlanırsa filmi Lionsgate üstlenecek. Lionsgate yönetmenlik ve görsel efektler için Michael Gracey’i düşünmekte. Ayrıca filmin yapımcılığını ise Hollywoodun Ghost in the Shell yapımı ile tanınan  Avi Arad (Arad Productions) üstlenecek. Erik Feig, Geoff Shaveitz ve Kelly O’Malley filme danışmanlık sağlayacak. 

Umarım film “Dragonball Evolution” gibi bizleri hayal kırıklığına uğratmaz. Ağız tadıyla Naruto izleyebiliriz.

A1598-21.jpg

Alıntı: hunkokefendi.com

PEKİ SİZCE NARUTO-HOLLYWOOD BİRLİKTELİĞİ GERÇEK OLURSA, NASIL OLUR ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 24
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

bol bol filler dayar hollywood 10 tane film çıkarır :D

Bence holly değil de bolly çeksin .. Hindular daha kaliteli yapar..

Şundan http://www.imdb.com/title/tt1098327/?ref_=fn_al_tt_1 ve Şundan http://www.imdb.com/title/tt0938283/?ref_=fn_al_tt_5 ne hayır gördük ki naruto nun filminden görcez  

Umarım dbz gibi saçma sapan değilde ruroni kenshin gibi adını hakeden bişi olur ama bunun çok zor hatta neredeyse imkansız olduğunu düşünüyorum çünkü aşırı derece fazla ve kaliteli efekte ihtiyaçları olucak ve karakterleri nasıl canlandıracaklar, hele naruto nun çizgileri gaara nın gözleri, kakashi nin saçı!!!... Hatta ve hatta madara nın saçı nı ne yapacaklar... Ben bunu düşünürken kafayı yerim neyse umarım güzelim naruto yu batırmazlar diyorum başka bişi demiyorum

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Umarım dbz gibi saçma sapan değilde ruroni kenshin gibi adını hakeden bişi olur ama bunun çok zor hatta neredeyse imkansız olduğunu düşünüyorum çünkü aşırı derece fazla ve kaliteli efekte ihtiyaçları olucak ve karakterleri nasıl canlandıracaklar, hele naruto nun çizgileri gaara nın gözleri, kakashi nin saçı!!!... Hatta ve hatta madara nın saçı nı ne yapacaklar... Ben bunu düşünürken kafayı yerim neyse umarım güzelim naruto yu batırmazlar diyorum başka bişi demiyorum

ruroni japon yapımı ve onda naruto daki kadar uçuk şeyler yok ayrıca dbz yapmakta zor. görsellerin gerçeği yakalaması lazım gerçi vr teknolojisinden bahsedilen zamanlardayız yapabilmeleride lazım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.