Jump to content

En "Kadınsı" Erkek Karakterler-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İLK KEZ kiritonun 1. olmasını beklediğim bir charpedia anketinde kirito yok. sadasdsadsadasd  

Feministlik olsun diye falan demiyorum ama insanlar akıllarındaki duvarları yıkmalılar, yani bir erkek evde yemek yapıyorsa temizlik vesaire o tür işleri yapıyorsa kadınsı olmuyor. Yada kız gibi görün

Kagami Taiga ne alaka ya . Gayet erkeksi bir karakter , kadınsı bir özellik göremedim ben  :blink:

Nozaki-kun muuuu??!!! bullshit hayatımda gördüğüm en saçma anket sonucu. Abi nasıl olur da en erkeksi üstüne odunlukta master yapmış adamı kalkıp en kadınsı anime karakteri seçerler yuh diyorum. Hee adam tek başına yaşadığı için ev işinden, yemekten anlıyor diye seçtilerse bence beyinlerine bir reset attırsalar iyi olur. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Feministlik olsun diye falan demiyorum ama insanlar akıllarındaki duvarları yıkmalılar, yani bir erkek evde yemek yapıyorsa temizlik vesaire o tür işleri yapıyorsa kadınsı olmuyor. Yada kız gibi görünüyorsa da kadınsı olmuyor. Yada sevimli şeyleri seviyor diye de kadınsı olmuyor. Duygusal olsa da kadınsı olmuyor.

Bu anketi yakıp yıkasım geldi.   :kill-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Feministlik olsun diye falan demiyorum ama insanlar akıllarındaki duvarları yıkmalılar, yani bir erkek evde yemek yapıyorsa temizlik vesaire o tür işleri yapıyorsa kadınsı olmuyor. Yada kız gibi görünüyorsa da kadınsı olmuyor. Yada sevimli şeyleri seviyor diye de kadınsı olmuyor. Duygusal olsa da kadınsı olmuyor.

Bu anketi yakıp yıkasım geldi.   :kill-crazy-rabbit-emoticon:

Ben bir erkek olarak kadınsı olmak istesem ne yapmalıyım peki? :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben bir erkek olarak kadınsı olmak istesem ne yapmalıyım peki? :D

Bu burada tartışılacak bir şey değil, ama kadınsı olmak yada erkeksi olmak insanın içinde hissettiği ile alakalıdır. Kadınsı olmak bu tür şeyleri yaparak (daha önce bahsettiğim gibi ev işi yapmak, güzel şeylerden hoşlanmak, kısaca çogu insanın baya 'kadınsı' bulduğu şeyler) olmuyor, bu tür şeyleri yaparak sen kadınların toplumda nasıl görüldüğünü ve topluma göre nasıl olması gerektiğini taklit etmiş oluyorsun.

Her şey kendinde bitiyor, toplumun sana dayatmaya çalıştıgı 'ideal kadın' yada 'ideal erkek' kavramlarında değil. Nasıl biri olacağına kendin karar verirsin, nasıl bir kadın yada nasıl bir erkek olacağın senin kararındır. Bu seni kadınsı yada erkeksi de yapmaz. 

Daha da tartışılabilecek konular bunlar, ama burası bir anime forumu, üzgünüm  ^_^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.