Jump to content

En "Kadınsı" Erkek Karakterler-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

Sen Charpedia anketleri sonuçlarından daha iyi sıralama çıkarıyorsun. Bence onları boş ver direkt kendin yap. Cevaplayan kitle ölümüne doujinshi yaoi mi okumuş ne? Kagami falan ne yahu!!??  :smile_bilmem:  :blink:

arada yapıyorum aslında daha çok yapmaya da çalışıyorum ama katılan pek olmuyor:),orada 10bin katılım burada 150 anca buluyor,zamanla sitedekiler alışır yavaş yavaş oturur anket sistemi umarım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 29
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

İLK KEZ kiritonun 1. olmasını beklediğim bir charpedia anketinde kirito yok. sadasdsadsadasd  

Feministlik olsun diye falan demiyorum ama insanlar akıllarındaki duvarları yıkmalılar, yani bir erkek evde yemek yapıyorsa temizlik vesaire o tür işleri yapıyorsa kadınsı olmuyor. Yada kız gibi görün

Kagami Taiga ne alaka ya . Gayet erkeksi bir karakter , kadınsı bir özellik göremedim ben  :blink:

• 5 ay sonra...

Kagami Taiga ne alaka ya . Gayet erkeksi bir karakter , kadınsı bir özellik göremedim ben  :blink:

Bende onu dicektim güldüm zaten listeye. İlla kadınsı güzellikte biri diyorlarsa Akatsuki Yona'dan Soo-won karakteri bu listenin tepesine otururdu bence

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...
  • 5 ay sonra...

listede aoi hyodo'yu göremeyince bir şok geçirdim açıkçası :D

aoi nasıl olmaz yahu :D

ayrıca kagami yerine kuroko olsa daha iyi olurmuş gibi geldi bana kagami'de hiç kızsal bir özellik bulamadım ben gayet erkeksi bence :D (fazlasıyla)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 sene sonra...
  • 3 hafta sonra...

Kadınsılıktan kasıt nedir anlamadım 

Katsura bugüne kadar gördüğüm en kadınsı (ve kadın olmasını istediğim) karakter

Spoiler

934-9340912_katsura-gintama-katsura-rend

En erkeksi kadın karakterler ise 

Spoiler

Yagyuu Kyuubei

Yagyuu.Kyuubei.full.1839370.jpg

Akutagawa Gin

Ebis0lYXYAEKyCM.jpg

SoiFon

373e3593290638195b689b7ffb609fa0.jpg

Shihouin Yoruichi

bleach-yoruichi-shihoin-wallpaper-previe

Tachibana Hotaru

Tachibana.Hotaru.full.1957726.jpg

Celty, Hotaru İmai, Yukinoshita Shiori, Hange Zoe(tamam bu arkadaşımız cinsiyetsiz tasarlanmış ama bence kadın hatta oldukça erkeksi bir kadın) ve yine SnK'dan Nanaba 

-son-

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.