Jump to content

En Etkileyici Sona Sahip Anime ve Mangalar-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

En Etkileyici Sona Sahip Anime ve Mangalar

Bazen mükemmel bir sondu deriz,bazen de üzülüp ağladığımız olur.Ama genelde bir animeye alıştığımızda ve bitirdiğimizde içimizde bir boşluk kalır :D

Charapedia kullanıcılarına bu anketinde en etkileyici sona sahip olduğunu düşündükleri animeleri sordu.Oylamaya 10.000 kişi katıldı ve katılımcıların %62'si erkek,%38'i bayandı.

İşte oylamanın sonuçları:

20) Gintama

19) Guilty Crown

18) Shaman King

17) Jojo’s Bizarre Adventure: Stone Ocean

16) Space Runaway Ideon

15) Aku no Hana: Flowers of Evil

14) Mahou Sensou: Magical Warfare

13) Uta no Prince-sama Maji Love 1000%

12) Naruto

11) Neon Genesis Evangelion

10) Angel Beats!

Sssbattlefrontova.jpg

9) Kuroko no Basuke

be611b65eb36149005789b740efc7a3613336645

8) Tokyo Ghoul

maxresdefault.jpg

7) Love Live!

love-live-school-idol-project-1.png

6) Death Note

deathnote_s1v1.jpg

5) Shigatsu wa Kimi no Uso

40e6c04e05ce1efb08815b870a6d393314127975

4) Madoka Magica

7facd20f5216202349ad2fc3119e2e5b13299367

3) AnoHana

75d87960c388efc544be093603b8e9f014066698

2) School Days

ee4f69cccf34b06057eb7d3ae48f571913453649

1) Code Geass: Lelouch of the Rebellion

198473-folder_super.jpg

//Şok edici bir bitişle kapatan Code Geass,izleyenlerin hiç unutamayacağı bir animedir zaten,bu yüzden oyların çoğunu almıştır.Ama Gintama'ya kafam takıldı benim,son yaptı da ben mi hatırlamıyorum yoksa Japonların Gintama hayranlığı mı buna sebep oldu?
Son olarak diyemesem de beni en çok etkileyen ve bir şeyler öğrendiğimi  hissettiren anime Naruto'ydu.

Neyse artık,bu kez size soralım:Sizin için en etkileyici ve unutulmaz animeler neler?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Etkileyici Sona Sahip Anime ve Mangalar   Bazen mükemmel bir sondu deriz,bazen de üzülüp ağladığımız olur.Ama genelde bir animeye alıştığımızda ve bitirdiğimizde içimizde bir boşluk kalır :D Cha

Sao nun olmadığı bir bir Charapedia anketi  :what-crazy-rabbit-emoticon:   Emel 'in dediği gibi Kuroshitsuji 2 'nin anime sonu, aynı şekil de Özkan 'ın bahsettiği Cowboy Bebop, ayrıca son zamanlarda i

Dram serileri almış başını gitmiş de ... Gintamanın bir sonu mu var  :smile_oleyo: aksdjf Gintamadaki en etkileyi son budur :D opening videosu sonu :D       Beni en çok heyecanlandıran ve s

Listedekiler güzel de neden dram animeleri listede :( Sonuçta sonunda süper üzücü bir şeyler olması lazım ki millet iyice animenin o dramından etkilensin. :D Böyle olunca çogu dram, trajedi animesinin sonunda ne olacağı belli oluyor ve etkisi düşük oluyor. En azından bana göre, yani birilerinin ölümüne hazırlıklı olarak izledigimden belki de.  ^_^

Bide Kuroko no Basket ne alaka? Sonucu her zaman belliydi yani. Milleti bu kadar etkilemesi biraz saçma geldi :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Dram serileri almış başını gitmiş de ... Gintamanın bir sonu mu var  :smile_oleyo: aksdjf Gintamadaki en etkileyi son budur :D opening videosu sonu :D

Beni en çok heyecanlandıran ve son bölüm olmasına kahrettiğim anime Tokyo Ghoul  :smile_artiz: Seri tadını son bölümde vermeye başlamıştı  -_-

Benim sonunu hiç tahmin edemediğim tek seri Kuroshitsuji 2. Sezon sonudur. Donup kalmıştım  :frozen-onion-head-emoticon:  Herkes beğenmez o sonu ama ben bayılırım :D

Utawawerumono gibi az bilindik seriler zaten olmaz listede orası ayrı :cheer1-onion-head-emoticon: 

Kısacası en etkileyici son yarım bitmemiş sondur :D  

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Death Note'un sonu benim icin mukemmeldir. Tam yerinde bitti tam oturdu yani. Her ne kadar cogu kisi begenmese de. T-T En sevdigim finale de bunu yazmistim zati. :P Onun disinda Aku no Hana'nin -manga- sonu etkileyiciydi... Etkisinden uzun sure cikamadim. :( Baska da gelmiyor aklima. D:

Listeye bakmadan yazdim ikisi de varmis ya. :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.