Jump to content

En Etkileyici Sona Sahip Anime ve Mangalar-Charapedia Anketi

asci

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 27
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

En Etkileyici Sona Sahip Anime ve Mangalar   Bazen mükemmel bir sondu deriz,bazen de üzülüp ağladığımız olur.Ama genelde bir animeye alıştığımızda ve bitirdiğimizde içimizde bir boşluk kalır :D Cha

Sao nun olmadığı bir bir Charapedia anketi  :what-crazy-rabbit-emoticon:   Emel 'in dediği gibi Kuroshitsuji 2 'nin anime sonu, aynı şekil de Özkan 'ın bahsettiği Cowboy Bebop, ayrıca son zamanlarda i

Dram serileri almış başını gitmiş de ... Gintamanın bir sonu mu var  :smile_oleyo: aksdjf Gintamadaki en etkileyi son budur :D opening videosu sonu :D       Beni en çok heyecanlandıran ve s

• Forum Admin

Sao nun olmadığı bir bir Charapedia anketi  :what-crazy-rabbit-emoticon:

Emel 'in dediği gibi Kuroshitsuji 2 'nin anime sonu, aynı şekil de Özkan 'ın bahsettiği Cowboy Bebop, ayrıca son zamanlarda izlediğim en iyi serilerden biri olan Zankyou no Terror tabi bunda her iki seriye de el atan Shinichiro Watanabe 'nin etkisi de olabilir  :love-you-crazy-rabbit-emoticon: Ayrıca son dönem filmlerinden Hal 'da bu listede olmalıydı, izlediğim en çarpıcı ve ters köşe sonlardan biridir. Buraya bir de sonunda hadi leynn başlarım sizin yapacağınız animeye diye beni sinir ve üzüntü krizlerine sokan  Phantom Requiem for the Phantom bırakayım ve gideyim.   

Zaten şu caponlar ile hiç anlaşamıyoruz  :hate-crazy-rabbit-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu anketlerle hiç anlaşamıyoruz. Tamam bir çok seri güzel iyi hoşta olması gereken daha bir çok seri vardı. Zankyou No Terror olabilir. Cowboy Bebop yok zaten onu hiç anlamadım. Finali bence harikaydı.  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:  Ve şu an aklıma gelmeyen bir çok seri daha bu listede yer almayı hak ediyordu. Bu japonları hiç anlamıyorum.  :depressed2-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.