Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
asci

Prison School (Kangoku Gakuen) Live Action'a Uyarlanıyor!

Recommended Posts

Prison School'a Live Action

28953.jpg

 

Prison School'a Live Action Geliyor Akira Hiramoto'nun ünlü seinen mangası Prison School'un Live-Action uyarlaması yapılacağı paylaşıldı.Ünlü manga planlara göre TBS ve MBS kanallarında önümüzdeki ekim ayında izleyiciye sunulacak. Live-Action'ın yönetmeni ise Noboru Iguchi olacak.Iguchi'yi The Machine Girl veNuigurumaa Z'den de hatırlıyoruz.

 

Aslında mangasını göz önüne aldığımızda nasıl uyarlanacağı direkt akıllara geliyor zira seinen ve ecchi tarzına uç noktalar da eklenince insanlar nasıl olacak diye de düşünmeden edemiyor. Yönetmen Iguchi de bu konuda aynı şeyi düşünüyor tabi:) Konuyla ilgili olarak:İlk duyduğumda güldüm ve kanalın gerçekten böyle bir planı var mı diye sordum.Aslında bu tip bir mangayı uyarlayacak olmam şans ancak ileride bunu yaptığım için biraz pişmanlık duyabilirim de.

 

Live-Action'ın oyuncuları ise ilerleyen zamanlarda belli olacak.Tabi burada benim aklıma hemen nasıl o tarihe kadar yetiştirecekleri geliyor,çalışmanın uzunluğunu da bilmiyoruz ama Kodansha'nın her zamanki gibi reklam amaçlı yarıda kesebileceği bir çalışma da olabilir sonuçta.Hazırlıklı olmak gerek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ben şimdi muhtemel kişileri yazardım da bende kalsınlar  :smile_oleyo:

cidden baya bi değişiklik yapacaklar gibi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bence yapmasınlar mangası ve animesi yeter onlara ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bunun live actionunu nasıl çekecekler? Seri de bir çok yetişkin sahnesi var. Umarım ki seriyi çekebilmek için senaryoda değişiklik yapmazlar. Çıkınca göreceğiz artık. Umarım güzel bir seriyi de daha mahvetmezler. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...