Jump to content

( 25 / 25 ) Major 6

KuramaUN

Önerilen İletiler

Kalan bölümleri bekliyoruz :)

Bir bölüm çevrili zaten inşallah sınavlarım bir çıksın aradan bir hız verecem.

elinize sağlık 1.sezon ile 2.sezon arasında geçen major filmini biraz erken çevirmeniz mümkünmü ? orda goronun sakatlanma nedenini anlatıyor.

Yujou no ikkyu diyorsun sanırım.Valla seri bittikten sonra çevirmeyi düşünüyorum kesin olarak.Benim için farketmez ama filmi çevirirsem bazıları zamanın varsa seriyi bitir diyeceğini de biliyorum.O yüzden zannetmiyorum.Ama merak etme sınavlar bitsin seriyi de hızlıca kapatacam inşallah.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 99
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Anime Adı : Major 6 Anime Türü : Komedi, Drama, Spor Bölüm Sayısı : 25 / 25 Yapım Yılı : 2010 Çevirmen : xpector Düzenleme : KuramaUN, Sine Güneş (Sinsine) Özet; 6.sezon

5-6-7. Bölümler eklendi. İyi seyirler...

1. Bölüm Eklenmiştir. İyi Seyirler...

Posted Images

Bir bölüm çevrili zaten inşallah sınavlarım bir çıksın aradan bir hız verecem.

Yujou no ikkyu diyorsun sanırım.Valla seri bittikten sonra çevirmeyi düşünüyorum kesin olarak.Benim için farketmez ama filmi çevirirsem bazıları zamanın varsa seriyi bitir diyeceğini de biliyorum.O yüzden zannetmiyorum.Ama merak etme sınavlar bitsin seriyi de hızlıca kapatacam inşallah.

hadi hayırlısı o filminde sonu güzel o yüzden :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

16'ncı bölümdeki altyazı fontu farklı, silip tekrar yükleyin bence (V2), arada sırıtıyor tek bölüm   :smile_artiz:

Encode'lar farklı elden çıkınca haliyle farklılıklar oluyor :) sırada bekleyen bir sürü encode varken v2'ye zaman yok valla şimdilik sırıtıversin biraz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

17-18-19-20-21-22-23-24-25. Final Bölümleri eklendi. Seri tamamlanmıştır. İyi seyirler...

Özellikle Orhan'a ve sonrada emeği geçen diğer arkadaşlara teşekkürler.

Birde Orhan ova'yı da çevirmiş onuda eklerseniz = http://forum.turkanime.tv/topic/14838-11-major-message-ova/

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.