Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

1 saat önce, §ora yazdı:

Koşsaydınız yakalardınız :D Neyse konu sahibi o ya ondan dedim :P

Heee.. ne koşucam o koşsun peşimizden :D Bu arada bir toplantı yapmanın zamanı geldi gençler yaz geldi geçiyor :) Hafta sonu toplanalım bi cuma yada cumartesi olabilir pazar olmaz bayram arifesi çünkü :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

14 saat önce, HolySpiritღƁ.Ƥ. yazdı:

Burdayım ben -_-

Üzgünüm Mehmet'cim sen guruptan çıktın gittin ve uzun süredirde yoksun ne burda nede gurupta :) Zaten kendine başka bir gurup bulmuşsun umarım mutlusundur. Neyse Betül'ü tanıdığın için onuda konudaki isimlerin oraya yazarsan sevinirim iyi bak kendine ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Güncelleme:

Link hataları düzeltildi.

Üye güncellenmesi yapıldı.

41 dakika önce, slimjack yazdı:

Üzgünüm Mehmet'cim sen guruptan çıktın gittin ve uzun süredirde yoksun ne burda nede gurupta :) Zaten kendine başka bir gurup bulmuşsun umarım mutlusundur. Neyse Betül'ü tanıdığın için onuda konudaki isimlerin oraya yazarsan sevinirim iyi bak kendine ;)

Öyle olsun :) iyi eğlenceler grubunuzda...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

10 saat önce, slimjack yazdı:

Yanlış anlamadan dolayı bu kadar sert olmamak gerek :(

9 saat önce, HolySpiritღƁ.Ƥ. yazdı:

Güncelleme:

Link hataları düzeltildi.

Üye güncellenmesi yapıldı.

Teşekkür ederim bu arada^-^ 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 1 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.