Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

Oyuna 4. Olarak Başladım Şuan En Yüksek Seviyedeyim Fakat Tapınakçı Yani Tank Olduğum İçin Kesmek Zorluyor.Kimse Oyuna Girmez Oldu.İtemleri Saldırı Olarak Değiştiriyorum. Oyuna Gelinde Bir An Önce 65 Olalım Tek Başıma Kasmak Oldukça Sıkıcı Acaba Başka Oyuna Mı Geçsek ? Gerçekten Aion Biraz Sıkmaya Başladı. Cevaplarınızı Bekliyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

Beyler beleşinden survival oyun oynayacak var mı hemde Türkçe,ismi Rigor Z oyunda ki ismim de DeathlyHallow bu salı bir sıkıntı olmazsa eve dönecem oynamak isteyenler indirsin loot falan yapsın ben gelince pvp gireriz.Ben her gün oynuyom bir iş çıkmazsa,gelecek varsa özelden yazsın bomba oyun.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Beyler beleşinden survival oyun oynayacak var mı hemde Türkçe,ismi Rigor Z oyunda ki ismim de DeathlyHallow bu salı bir sıkıntı olmazsa eve dönecem oynamak isteyenler indirsin loot falan yapsın ben gelince pvp gireriz.Ben her gün oynuyom bir iş çıkmazsa,gelecek varsa özelden yazsın bomba oyun.

Davetin İçin Teşekkürler Fakat Oyunu Aion Olarak Seçtik Gelirse Bekleriz Kasmanda Yardım Ederiz Bi İndir Bak Oyuna Süper Bişey Gelirsen Özelden Yazrsın...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.