Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

Bende başlayım dedim oyuna ama çok sıkıntılı ya şu adil kullanım zımbırtısı yüzünden 2. paket %20 daha :D :D

Edit : Bu arada Sv , Irk falan tam olarak ney? :D Ve tavsiye karakter alabilir miyim??? ^^

Ruhban açabilirsin healer ihtiyacımız oluyor :) Ama önce şöyle söyliyim sen ne oynamayı seviyorsun mmorpglerde genellikle hangi classları seversin onu söyle ona göre birşey önerelim ;)

bende warframe e basladım :D güzel oyunmus aslında neden bıraktınız ki o.O

Oyun güzelde en fazla 4 kişi girebiliyorsun o kötü :) Bizde herkesin aynı anda girebileceği bir oyun oynıyalım dedik Aion'da karar kıldık :D
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

64 Seviyeye Ulaştık Oyuna Şuan Yeni Yama Geliyor Temralar Çok Fena Olacak Hasar Yansıtma Becerisi Geliyor Ve Hasarımız + Savunmamız Artıyor. Diğer Karakterlere de Yeni Beceriler Gelecek Olsada Şuan Etertek Ve Gunner Hariç En İyisi Tempların Hasar Yansıtma Ve Gladyatörlerin 3 Kombo Olarak Kullanabilecekleri

Alan Becerisi Geliyor Zaten Alan Becerisi Olan Gladlara Dahada Alan Becerisi Vermek Biraz Haksızlık Olduğunu Düşünüyorum...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

64 Seviyeye Ulaştık Oyuna Şuan Yeni Yama Geliyor Temralar Çok Fena Olacak Hasar Yansıtma Becerisi Geliyor Ve Hasarımız + Savunmamız Artıyor. Diğer Karakterlere de Yeni Beceriler Gelecek Olsada Şuan Etertek Ve Gunner Hariç En İyisi Tempların Hasar Yansıtma Ve Gladyatörlerin 3 Kombo Olarak Kullanabilecekleri

Alan Becerisi Geliyor Zaten Alan Becerisi Olan Gladlara Dahada Alan Becerisi Vermek Biraz Haksızlık Olduğunu Düşünüyorum...

templar zaten OP tu iyice OPlaştırıyorlar sanırım :D :D Sana baya yarıcak gibi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

benim başıma gelen sizin başınıza gelmesin onca ay bekle yeni patch sonrada pc bozulsun .. üstüne birde format cd si kayıp olsun gp basmıştım boşa gidiyor ya ona yanıyorum ..

yeni görselleri ekleyin de bakalım neler olmuş oyunda..

aklıma geldikçe sinirleniyorum ya uzun süre pc ye  kavuşamayacağım .. sanırım..

bu arada templara oyunun op si dediniz ama değil .. şimdi bir glad ful setli 10 kişi arasına girse kaç kişiyi alır .. templar ikinci sırada :D üçüncü sırada sorc var :D dört gunner ve ranger oyun ilk çıktığında asassinler çok op idi nerf yiyince oturdu karakter tabii glad da yedi..

stigma skilleri 6 ya düştü bir o kadar skiller de normal skill oldu bence en iyisi bu oldu .. :LTkJN9u:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.