Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

benim başıma gelen sizin başınıza gelmesin onca ay bekle yeni patch sonrada pc bozulsun .. üstüne birde format cd si kayıp olsun gp basmıştım boşa gidiyor ya ona yanıyorum ..

yeni görselleri ekleyin de bakalım neler olmuş oyunda..

aklıma geldikçe sinirleniyorum ya uzun süre pc ye  kavuşamayacağım .. sanırım..

bu arada templara oyunun op si dediniz ama değil .. şimdi bir glad ful setli 10 kişi arasına girse kaç kişiyi alır .. templar ikinci sırada :D üçüncü sırada sorc var :D dört gunner ve ranger oyun ilk çıktığında asassinler çok op idi nerf yiyince oturdu karakter tabii glad da yedi..

stigma skilleri 6 ya düştü bir o kadar skiller de normal skill oldu bence en iyisi bu oldu .. :LTkJN9u:

Haklısın Ama Tempra O Kadarda Op Bir Hero Değil İyi Ve Seri Oynarsan Op Olur Yoksa İtemin Olmuş Ne Fayda Neyse Oyunun Girişi Bir Kere Değişti Çok Farklı Değil Ama.Yeni Bir Görev Geldi Görebildiğim Kadarıyla Ben Girdim 50 Sn Sonra Reset Demeye Başladı. Stigmaların Yarısı Beceri Olmuş Bide Bu Etkinlikten Gelen Şulak Oyunu Yada Para Bozdurmada Oyundaydı.Yeni Kanat Gelcek Diye Birşey Söylüyorlardı Ama Bakalım Birde karakter Seçme Farklı Baya Değişti Acaba Karakter Açmada Ayarlama Nasıl Olacak Onu Merak Ettim 

3PBOWp.png

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

benim başıma gelen sizin başınıza gelmesin onca ay bekle yeni patch sonrada pc bozulsun .. üstüne birde format cd si kayıp olsun gp basmıştım boşa gidiyor ya ona yanıyorum ..

yeni görselleri ekleyin de bakalım neler olmuş oyunda..

aklıma geldikçe sinirleniyorum ya uzun süre pc ye  kavuşamayacağım .. sanırım..

bu arada templara oyunun op si dediniz ama değil .. şimdi bir glad ful setli 10 kişi arasına girse kaç kişiyi alır .. templar ikinci sırada :D üçüncü sırada sorc var :D dört gunner ve ranger oyun ilk çıktığında asassinler çok op idi nerf yiyince oturdu karakter tabii glad da yedi..

stigma skilleri 6 ya düştü bir o kadar skiller de normal skill oldu bence en iyisi bu oldu .. :LTkJN9u:

Biraz agresif bir yorum olacak ama senin için direk "klasik Türk oyuncusu" dedim içimden. Olay "girse kaç kişiyi alacak" değil. Takımca girdiğinde kim Tanrı rolünü üstlenecek? Sen bana full setli glad getirirsin ben o gladı sadece macc basılı bir SM ile yerden yere vururum. Bunun gibi. AION da dmgten cok CC kazanıyor bir yerden sonra

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Biraz agresif bir yorum olacak ama senin için direk "klasik Türk oyuncusu" dedim içimden. Olay "girse kaç kişiyi alacak" değil. Takımca girdiğinde kim Tanrı rolünü üstlenecek? Sen bana full setli glad getirirsin ben o gladı sadece macc basılı bir SM ile yerden yere vururum. Bunun gibi. AION da dmgten cok CC kazanıyor bir yerden sonra

Lütfen Tartışma Alanına Dönüşmesin Lafla Değil Oyunda Göster Kabiliyetini :) Sm Tabiki Süper Önemli Olan Nasıl Oynandığı ...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet Böylelik Aion Gözümde Bitti Tempra'nın En İyi Becerilerini Alıp Yeni Başkasıın Koymasıyla Tempralar Artık Tam Bir Tanka Dönüştü Saldırıları Alıp Defans Koymaları Benim Oyunu Bırakmama Sebeb Oldu 6 Stigma Koymuşlar Aldığım Opler İşe Yaramıyor Oyundaki Tempra Arkadaş Full Defans Yap Dedi Fakat Defans Sevmeyen Birisi Olarak Yeni Hero Açacam Sanırım Bakalım Ne Olacak Fakat 4.8 Beni Gerçekten Hüsrana Düşürdü...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Black Desert öneririm .

12 ekimde rusyada open beta olacak .

Şuan aktif tr forum var tüm bilgileri oradan alırsın büyük bir oluşum ve ts adresleri mevcut..

Benim pc ofsayt da düşmeseydi indirecektim biraz zahmetli yarı ing yarı ru ama oynayanlar mevcut ..

2016 da gelecek tam sürüm ..

Bir ArchAge vakası olmaz umarım ama bir incele..

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Black Desert öneririm .

12 ekimde rusyada open beta olacak .

Şuan aktif tr forum var tüm bilgileri oradan alırsın büyük bir oluşum ve ts adresleri mevcut..

Benim pc ofsayt da düşmeseydi indirecektim biraz zahmetli yarı ing yarı ru ama oynayanlar mevcut ..

2016 da gelecek tam sürüm ..

Bir ArchAge vakası olmaz umarım ama bir incele..

Tamam Teşekkürler Aion'da Hperioana Gireyim Birde Ondan Sonra Düşünelim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.