Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

Evet arkadaşlar size sevindirici bir haberin var bir extra oyun turu bölümü çekicem

Rocket League birkaç bölüm çekmeyi düşünüyorum

oyunu bugün indirdim eğer indirmek isterseniz

http://www.mpc-g.com/rocket-league/

eğer indirip benle birlikte oyun atmak isterseniz skype yada forumdan ulaşın bana çok eğlenceli olucak hepinizi bekliyorum

videoyu çekmeye 3-4 gibi başlarım o zamana kadar gelirseniz mutlu olurum

belki biraz ertelene bilir :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rocket league oynarsanız bugün skype gelebilirim :)

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D

Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D

burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni bir profille devam etmek zorunda kalırsın eskisine bişey olmaz tabi :D

Archage efsanedir müthiş bir dünyası var ama oyun sistemi beni aşar o kadar detayı düşünüp başımın ağrımasını istemiyorum üstüne birde üniversiteyi gelecek sene kazanamazsam(2. girişim olacak) bilgisayarı balyozla parçalarım :D

Senin gibi arkadaşlarıda düşünüp bir proje yarattım gençler :D

Hangi gün hangi oyun anketi gibi bişey yapıcaz en çok oy alanlar seçilicek ama oyunlar yinede kulübümüzün yöneticileri tarafından onaylanmalıdır :D

her oyunun artısı eksisi var seveni var sevmeyeni var :D bir gün için 2 oyun secilecek yorumlara göre seçimler olucak seçtiğiniz oyunu neden seçtiğinizi belirtirseniz daha faydalı olur :D

haftalık oyun programı gibi olucak bir oyunda kulübün sabit oyunu için seçilecek ama sabit oyun adı üstünde hergün oynanıcak bu sayede

herkes istediği oyun oynandığında gelebilecek ve devamlılık vs.  tabi kulüpde çeşitlilik illa haftalık oyunlardaki oyunları oynamanıza gerek yok sohbet için her daim bekleriz :D

ama oyunda bir sürdürüle bilirlik istiyoruz ve üyelerimizin yorumları şekillendiricek :D

Kriterler: sürekli oyun için

sürekli oyun olarak Archeage,Ark gibi çok oyuncu desteğini bulunduruyor olması 10-15 kişi aynı anda oynaya bilmesi

Grafiklerin oyundan soğutmaması, çok da performans istemese iyi olur ama olmaz muhtemelen ama yinede min 1,2,3,4 gb ram isteyen bişeyler ,üstü fazla gelir 4 bile fazla ama kalite çok düşe bilir o zaman.

günlük oyunlar için bi kriter yok herkesin beğeniceği ve sevebileciği mümkünse kolay oynanış tarzı olan vs. 

oylama anket gibi olucak ama oylardan çok yorumlara ilgi göstericem :D . Eğer birşeyi gerçekden seviyorsanız iyide tarif edebilmelisiniz :D

Ts adresimize gelip bizle beraber oyun oynayıp sohbet edin

ADRESS:  62.4.26.236:3526   

EĞER GELMESSENİZ PİŞMAN OLURSUNUZ SÖYLEMESİ BENDEN :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D

Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D

burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni bir profille devam etmek zorunda kalırsın eskisine bişey olmaz tabi :D

Senin gibi arkadaşlarıda düşünüp bir proje yarattım gençler :D

Hangi gün hangi oyun anketi gibi bişey yapıcaz en çok oy alanlar seçilicek ama oyunlar yinede kulübümüzün yöneticileri tarafından onaylanmalıdır :D

her oyunun artısı eksisi var seveni var sevmeyeni var :D bir gün için 2 oyun secilecek yorumlara göre seçimler olucak seçtiğiniz oyunu neden seçtiğinizi belirtirseniz daha faydalı olur :D

haftalık oyun programı gibi olucak bir oyunda kulübün sabit oyunu için seçilecek ama sabit oyun adı üstünde hergün oynanıcak bu sayede

herkes istediği oyun oynandığında gelebilecek ve devamlılık vs.  tabi kulüpde çeşitlilik illa haftalık oyunlardaki oyunları oynamanıza gerek yok sohbet için her daim bekleriz :D

ama oyunda bir sürdürüle bilirlik istiyoruz ve üyelerimizin yorumları şekillendiricek :D

Kriterler: sürekli oyun için

sürekli oyun olarak Archeage,Ark gibi çok oyuncu desteğini bulunduruyor olması 10-15 kişi aynı anda oynaya bilmesi

Grafiklerin oyundan soğutmaması, çok da performans istemese iyi olur ama olmaz muhtemelen ama yinede min 1,2,3,4 gb ram isteyen bişeyler ,üstü fazla gelir 4 bile fazla ama kalite çok düşe bilir o zaman.

günlük oyunlar için bi kriter yok herkesin beğeniceği ve sevebileciği mümkünse kolay oynanış tarzı olan vs. 

oylama anket gibi olucak ama oylardan çok yorumlara ilgi göstericem :D . Eğer birşeyi gerçekden seviyorsanız iyide tarif edebilmelisiniz :D

Günlük anket değilde haftalık, yapalım bence daha güzel olur. Ama oyun bozanlık yok herkes programa sadık kalsın :) Günlük saat belirleyelim. Mesela benim kendi izlenimimden genel olarak, gün içinde toplandığımız saatler;

Sabah: 10-12 arası

Öğleden sonra: 2-5 arası

Akşam: 8-12 arası :D

Bu saatleri baz alarak bir program düzenleyelim derim. Ve senin dediğin gibi sürekli oynadığımız bir oyun olmalı hepimizin toplandığı ve bu oyuna hergün girilmeli. Ben bunun Archeage yada Ark Survival olması gerektiğini düşünüyorum. Bence ikisinden birini seçelim.. :)

Bence böyle olursa güzel olur :) Varsa başka aklınıza gelen fikirler sizde söyleyin en çok hangisi hoşumuza giderse onu seçeriz ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Günlük anket değilde haftalık, yapalım bence daha güzel olur. Ama oyun bozanlık yok herkes programa sadık kalsın :) Günlük saat belirleyelim. Mesela benim kendi izlenimimden genel olarak, gün içinde toplandığımız saatler;

Sabah: 10-12 arası

Öğleden sonra: 2-5 arası

Akşam: 8-12 arası :D

Bu saatleri baz alarak bir program düzenleyelim derim. Ve senin dediğin gibi sürekli oynadığımız bir oyun olmalı hepimizin toplandığı ve bu oyuna hergün girilmeli. Ben bunun Archeage yada Ark Survival olması gerektiğini düşünüyorum. Bence ikisinden birini seçelim.. :)

Bence böyle olursa güzel olur :) Varsa başka aklınıza gelen fikirler sizde söyleyin en çok hangisi hoşumuza giderse onu seçeriz ;)

Güzel düşünce bende aynı fikirdeyim

Ben bu programı haftalık olarak düşün müştüm :D

sürekli oyun olarak archeage de ark da güzel ikisinede oynarım :D

günlük diğer oyunlar için roket league , smite ve warframe öneriyorum

roket league yi burdan indirin

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

diğer oyunlar için team fortress 2(steamde bedavadır) - blur(hamachi üzerinden) - age of empires 2 hd(crackleyip hamachi üzerinden )  - counter ( klasik zaten :D )

kalıcı oyun için archage devam edin işte :D bende aynı anda cabal 2 kasayım dengeli gideriz xD

Ahaha.. Aynı anda iki mmorpg oda iyiymiş :D Tera'yıda ekleyelim bari oynayabileceğimiz oyunlara :) Lol'üde ekleyelim günlük oyunlarda ara sıra troll game atarız.. :D Dereceli girmeyeli bayağı zaman oldu adc varmı adc, supliyim :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.