Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

Bir haftadir meşgul olduğumdan skype buluşmasına katilamadim. Online oyun olarak archeage ya da ark survival oynayacagimi zannetmiyorum.

Eğer star wars battlefront ya da star wars the old republic oynayacaksanız haberim olsun. Bende katılırım.

Oynadığınız oyunlarda 3-4 kişi toplanıp ekran görüntüsü alın. Bu konuya ss i atarsanız konuyu sabitlerim.

amacımız seri yani ama önce oyun nun açılması lağzım ama bugün bi video çekeriz umarım upload biraz uzun sürebilir bilginize

Ooo.. tmmdır sabitleriz ya oyundada aynı nickimizi koyarız ss alıp atarız buraya :)

aynen :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

Ahahaha.. Video'da mı çektiniz yaa :D Çok kısa ama şöyle bi 5dk'lık koysaydınız bari :) Bu arada hani hepimizin olduğu resimler nerde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.