Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

Şu anda yaklaşık 1 ay için herhangi bir büyük oyuna başlamayı düşünmüyorum. Ekran kartımda bir arıza var o yüzden yedek kartımı kullanıyorum o da çok performans verdiği söylenemez sadece YouTube a video çekip atarken öyle kapasitesi dahilinde takılıyorum. Kartıda tamir ettirmek istemiyorum çünkü 1 aya baya sağlam bir sistem değişimi yapıcam o yüzden 1 ay için para vermek istemiyorum karta :)

1 ay sonra değişim yapacaksan eğer bencede tamir işine girme zaten tamir olayı pahalı oluyor. Yeni sistemin hayırlı olsun şimdiden ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

1 ay sonra değişim yapacaksan eğer bencede tamir işine girme zaten tamir olayı pahalı oluyor. Yeni sistemin hayırlı olsun şimdiden ;)

Teşekkürler :) Şu an laptoptayım, masaüstüne geçicem. Ekran kartını yaptırsam şu an 150 ye fln yapılır sanırım ama masaüstü sistemin ortalama fiyatı şu an 5000 TL civarına ulaştı malum dolarda yükseldi. Ne kurtarsak kârdır diyorum o yüzden :D :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler :) Şu an laptoptayım, masaüstüne geçicem. Ekran kartını yaptırsam şu an 150 ye fln yapılır sanırım ama masaüstü sistemin ortalama fiyatı şu an 5000 TL civarına ulaştı malum dolarda yükseldi. Ne kurtarsak kârdır diyorum o yüzden :D :D

Evet malesef öyle dolar uçtu şu sıralar :) bende de laptop var her işimi görüyor valla :D zamanında almıştım 1300'e i5 işlemci 8gb ram gt630m ekran kartı var. Birçok oyunuda oynuyorum herşey fullde olmasada orta seviyede gayet güzel oynuyorum :) Şuan bu özellikte bir laptop almaya kalksan 2500'ten aşağı değil sıfırı :D Sen sistemi yenileyecem deyince bende bişey demedim o yüzden ama sistemin iyiyse boşyere masraf yapma ekran kartını yaptırıp yola devam edersin ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ekleyin benide ark oynuyasın bende katılmak istiyorum buyurun gelin benim servera

Server sanamı ait :) Aslında bizim ilk toplanışımız ark içindi ancak bazı arkadaşların sistemi yetmeyince başka tür oyunlara kaydık :) şuan ağrlıklı olarak warframe oynuyoruz. zevkli ve güzel bir oyun gelirsen sende beraber takılırız ;) Ancak Ark'ı bir ara deneyecem :D Skype'tan beni yada metrofm'i ekle gruba alalım senide :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Evet malesef öyle dolar uçtu şu sıralar :) bende de laptop var her işimi görüyor valla :D zamanında almıştım 1300'e i5 işlemci 8gb ram gt630m ekran kartı var. Birçok oyunuda oynuyorum herşey fullde olmasada orta seviyede gayet güzel oynuyorum :) Şuan bu özellikte bir laptop almaya kalksan 2500'ten aşağı değil sıfırı :D Sen sistemi yenileyecem deyince bende bişey demedim o yüzden ama sistemin iyiyse boşyere masraf yapma ekran kartını yaptırıp yola devam edersin ;)

Öyle çok aşırı kötü değil sistemim Nvidia çalıştığında bir çok oyunu max ayarlarda olmasa bile ortada vs açıyorum ama uzun zamandır yayın & kayıt işlerine hevesim vardı. Ünininde son senesi olunca bu yıl biraz rahatım. Öyle oluncada hem kayıt hem oyunlar her şeyi açamıyorum :) O yüzden sistem değişmek şart oldu :) Hemde yiter artık medium fln birazda ultrada takılayım dedim :D :D Yani hem kişisel zevklerden hemde ihtiyaçtan dolayı değiştiricem :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Server sanamı ait :) Aslında bizim ilk toplanışımız ark içindi ancak bazı arkadaşların sistemi yetmeyince başka tür oyunlara kaydık :) şuan ağrlıklı olarak warframe oynuyoruz. zevkli ve güzel bir oyun gelirsen sende beraber takılırız ;) Ancak Ark'ı bir ara deneyecem :D Skype'tan beni yada metrofm'i ekle gruba alalım senide :)

evet server bana ait yani 2 admin olarak kullanıyoruz arada başkalırada geliyor falan ama genelde 5 kişi falan oluyoruz skypeden ekliyorum hemen oradan daha rahat konuşuruz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Öyle çok aşırı kötü değil sistemim Nvidia çalıştığında bir çok oyunu max ayarlarda olmasa bile ortada vs açıyorum ama uzun zamandır yayın & kayıt işlerine hevesim vardı. Ünininde son senesi olunca bu yıl biraz rahatım. Öyle oluncada hem kayıt hem oyunlar her şeyi açamıyorum :) O yüzden sistem değişmek şart oldu :) Hemde yiter artık medium fln birazda ultrada takılayım dedim :D :D Yani hem kişisel zevklerden hemde ihtiyaçtan dolayı değiştiricem :)

Aynen ultrada oynamak ayrı bir güzel :) peki karar senin 1 ay sonra gel ama kesin ;)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.