Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

Arkadaşlar yarın yani cumartesi bi toplantı yapalım gelenler oyun oynamak istiyomu istiyosa ne girebilirmi vakitleri olumu herşeyi konuşcaz kim gelebilirse

onlarla güzel bir oyuna başlıycaz günde 1-2 saat girsek de fark etmez ama haftada en az 4 gün felan girsin yani anladınız mı :D

herşeyi konuşucaz yarın 20:00 

17.10.2015 saat 20:00 tamam mı arkadaşlar lütfen gelin

eğer  YARın gelemesseniz pazar gelin gerçekden oyun oynamak istiyen varsa zevkli bişeyler yapalım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

ben yarın ve pazarda işte akşamcıyım ya anca gece 11 gibi evde olurum :(

olabilir sen istedikilerini önerilerini felan yaz yolla özelden ben senin yazdıklarını anlatırım toplantıda dikkate alırız sonuçlarıda söylerim yada kalan olursa 11 de devam edebiliriz :D

olmassa olmaz şeyleri istediklerini felan yaz işte :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

olabilir sen istedikilerini önerilerini felan yaz yolla özelden ben senin yazdıklarını anlatırım toplantıda dikkate alırız sonuçlarıda söylerim yada kalan olursa 11 de devam edebiliriz :D

olmassa olmaz şeyleri istediklerini felan yaz işte :D

Ooo.. Toplantımız mı varmış bugün ;) Yalnız Okan'ın imzasına hasta oldum ya adam helikopterle gelip kızdolu yata iniyor ya :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Yeni oyunumuz olarak Tera'yı seçtik ^^

Şimdilik 5 kişilik bir kadroyla başlıyoruz.

Detaylar için skype grubumuza bekliyoruz ^^

İletişim:

Skype:                   Mail:                                                  Pm:
MrHolySpirit        [email protected]             мєнмєтღƁ.Ƥ.

Edit:

Daha önce oynadığımız oyun videoları ve resimler için ilk iletiye göz atmanızı öneririm ^^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.