Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

Yeni oyunumuz olarak Tera'yı seçtik ^^

Şimdilik 5 kişilik bir kadroyla başlıyoruz.

Detaylar için skype grubumuza bekliyoruz ^^

İletişim:

Skype:                   Mail:                                                  Pm:

MrHolySpirit        [email protected]             мєнмєтღƁ.Ƥ.

Edit:

Daha önce oynadığımız oyun videoları ve resimler için ilk iletiye göz atmanızı öneririm ^^

Aion'a Başlarken 5 Kişi Yeterde Artar Demiştim Fakat Nedense Kimse Gelmedi Gelenlerde Okul Yüzünden Bıraktık Dediler Anlamıyorum Aion Gibi Güzel Oyun Varken Tera Niye ? Aiona Başladık Kasıyoruz Bıraktınız Bu Tera'ya Gelsem İlerde Onuda Bırakıp Bırakmayacağınız Garanti Mi ? Aion'da Sizin İçin Templer Açtım Gittiniz Kasarken Öyle Zorlandım Ki Yüzlerce Kez Bırakmak İstedim Fakat Böyle Oyun Yok.Bırakma Sebebiniz Aion'da Zoru Görmeniz Mi ? Gerçekten Zor Bir Yanıda Yok Anlamadım...

Tera Bir Ay Sonraki Oyununuz Nedir Yazında Ona Geçip Yardım Ederim...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

Aion'a Başlarken 5 Kişi Yeterde Artar Demiştim Fakat Nedense Kimse Gelmedi Gelenlerde Okul Yüzünden Bıraktık Dediler Anlamıyorum Aion Gibi Güzel Oyun Varken Tera Niye ? Aiona Başladık Kasıyoruz Bıraktınız Bu Tera'ya Gelsem İlerde Onuda Bırakıp Bırakmayacağınız Garanti Mi ? Aion'da Sizin İçin Templer Açtım Gittiniz Kasarken Öyle Zorlandım Ki Yüzlerce Kez Bırakmak İstedim Fakat Böyle Oyun Yok.Bırakma Sebebiniz Aion'da Zoru Görmeniz Mi ? Gerçekten Zor Bir Yanıda Yok Anlamadım...

valla aionu oynayacak hiç vaktim olmuyor cihan :D okul-iş-spor dan kendime anca vakit buluyorum onda da oyun oynamıyorum zaten :D aiondan kat kat zorlarını kastım zorlukla alakası yok :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aion oynuyanlar ileTera oynuyanlar farklı biraz.

Ki başlamadan öncede dedik zaten bırakıcaksanız hiç başlamıyalım diye sonuna kadar devam etmeyi düşünüyoruz.

Bir sonraki oyunumuza Teradan sonra karar veririz veya Tera ile birlikde ortak oynarız şuanda Tera nın yanında Cs-Go ve LOL oyanıyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aion oynuyanlar ileTera oynuyanlar farklı biraz.

Ki başlamadan öncede dedik zaten bırakıcaksanız hiç başlamıyalım diye sonuna kadar devam etmeyi düşünüyoruz.

Bir sonraki oyunumuza Teradan sonra karar veririz veya Tera ile birlikde ortak oynarız şuanda Tera nın yanında Cs-Go ve LOL oyanıyoruz.

Oyun Değiştirceksiniz Yani Sürekli Değiştirip Nasıl Zevk Alıyorsunuz Anlamıyorum Neyse Herkesin Kendi Kararı...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyun Değiştirceksiniz Yani Sürekli Değiştirip Nasıl Zevk Alıyorsunuz Anlamıyorum Neyse Herkesin Kendi Kararı...

Aion oynuyanlarla Tera oynıyanlar aynı kişiler değil işte :D bir kişi var oda Aiona devam eden olursa oynıcak birisi.

Terayıda uzun soluklu oynamayı düşünüyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla Şöyle Uzun Soluklu Oynuycaklar Gelsede Aiona Oynasak Tek Sıkıyor Hiperion (Katalamize) Başladık Yavaş Yavaş İtemlerimizde Yapıyoruz Elyoslara Göz Açtırmayız :)... [( Aion Oynamak İsteyenler Özelden Pm Atabilir Kasmanıza Yardım Ederim)]...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Valla Şöyle Uzun Soluklu Oynuycaklar Gelsede Aiona Oynasak Tek Sıkıyor Hiperion (Katalamize) Başladık Yavaş Yavaş İtemlerimizde Yapıyoruz Elyoslara Göz Açtırmayız :)... [( Aion Oynamak İsteyenler Özelden Pm Atabilir Kasmanıza Yardım Ederim)]...

kaç kişi oynamaktasınız ? şuan leveliniz kaç ? belli bir parti standartınız var mı ? açıkta kalmış bir karakter ihtiyacınız var mı ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kaç kişi oynamaktasınız ? şuan leveliniz kaç ? belli bir parti standartınız var mı ? açıkta kalmış bir karakter ihtiyacınız var mı ?

4 Kişi İle Başladık Tek Kaldım Kimse Yok Loncaya Girdim Öyle Kasılıyorum Malesef Templer Zor Kesiyor 65 Level Şuanda Class Eksiği Yok Ama Tavsiyem Sihirbaz Yada Ruh Çağırıcı Aç En Yüksek Dps Onlarda Hem Oynaması Da Güzel

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.