Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

• 2 hafta sonra...
On 14.08.2016 at 23:44, Hachimann yazdı:

Bilgisayarımı yeniledim geldim beni de yazın oraya :D

METROFM  ekleyebilirsin skype dan Roronoa Zoro yu gördüğün de tanırsın :D

yeni dönemde oyunlar oynadık oynuyoruz hala iletişim kurmak isteyenler skype den eklesinler her gün ordayım :D 

Curse sunucusu açtım ts den daha kaliteli ses sunuyor güzel sistemi var bekliyorum sizi sohbete 

https://curse.com/servers/c7ZCd9  bu link ile gruba rahatça katılabilirsiniz bekliyorum :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Arkadaşlar oyun Etkinliklerimize başlıyoruz katılım için bana özel mesaj atmanız yada gruba buraya yorum atmanız gerekiyor.

etkinliğimiz ya cuma akşamı yada cumartesi akşamı olucaktır etkinlikduyuruları burdan yapılacaktır.

tarih tam olarak belli değildir gelecek ay yapmayı düşünüyoruz.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 5 ay sonra...
  • 4 ay sonra...

şuan aktif oyuncu sayımız bulunmamaktadır.

çeşitli kişisel nedenlerden dolayı oyuncularımız kaçmıştır hala bir oyuncu topluluğu kurulursa dakurulur am mağlesef aktif oyuncumuz bir süredaha olmayacaktır belkide hiç olmaz yeni bir grup kurmaay hevesli değilim

grubu ilk kurduğumuzda önceki grubun ölmesi sebebi ile ben her kes e tek tek mesaj atıp davet etmiştim ama şuan yine ölü bir grup olduk önceki grubun döndüğü durum gibi yani diycek birşey yok oynarken eğlenceli idi tekrar gelenler olursa yada oyun oynamak isteyen oynarız

bu arada bizi satan arkadaş bu konuyu açan kişidir grubu 4-6 kişi topladık oda onlardan biri idi ama olayı ben başlatmıştım böyle kapanması üzücü ne diyim bir zamanlar 40 kişiye ulaşmıştık ne güzel günlerdi hala grubumuzda 25 katılımcı olmasına rağmen (skype)

mağlesef aktif şuan için yok gelecekde olur ise bekelriz ama pek sanmıyorum şu sıralar ben spiritüel(ruhsal) konulara ve hayatıma odaklanmış durumdayım arasıra lol giriyorum o kadar çakra açma konusunda bir uzmanlığım belgem vs. yok ama bu konuda sıkıntınız olursa yardımcı olmayı denerim eğer bu konuda bilgili isenizde yardımlarınızı bekliyorum dediğim gibi bu gurup şuan için duraklama dönemindedir belkide hiç gelmez 

https://discord.gg/d6addT3

bu benim iletişim adresim olarak nitelendirebilirsiniz beni bulmak için tıklayın ruhsal dünya adlı kendi az önce kurduğum grup eğer sizde çakralarınızı açmak ruh eşlerinizi bulmak eğer hayatta mutsuz sanız veya hastalığınız var ise kurtulmak istiyorsanız gelin ve dahasını bulabilirsiniz.diyeceklerim bu kadar her kese iyi günler.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.