Jump to content
Türk Anime TV Forum
HolySpirit

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Önerilen İletiler

Bir haftadir meşgul olduğumdan skype buluşmasına katilamadim. Online oyun olarak archeage ya da ark survival oynayacagimi zannetmiyorum.

Eğer star wars battlefront ya da star wars the old republic oynayacaksanız haberim olsun. Bende katılırım.

Oynadığınız oyunlarda 3-4 kişi toplanıp ekran görüntüsü alın. Bu konuya ss i atarsanız konuyu sabitlerim.

amacımız seri yani ama önce oyun nun açılması lağzım ama bugün bi video çekeriz umarım upload biraz uzun sürebilir bilginize

Ooo.. tmmdır sabitleriz ya oyundada aynı nickimizi koyarız ss alıp atarız buraya :)

aynen :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Daha aynı yere 100 kere girmedim ama :D  Şuan eğlenceli geliyor  :ragecomic15:

Başka oyun önerin varsa dinlerim  ^_^

ben dragon nestte char fulledim sıkıntıdan :D arkadaş ile aynı dungeonlara girmekten bıkmıştık artık D: archage geç sende :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

ben dragon nestte char fulledim sıkıntıdan :D arkadaş ile aynı dungeonlara girmekten bıkmıştık artık D: archage geç sende :D

Yarın indirmeye başlarım. Tek oynanmıyor zaten Dragon Nest ben bir süre solo oynadım da olmadı :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahaha.. Video'da mı çektiniz yaa :D Çok kısa ama şöyle bi 5dk'lık koysaydınız bari :) Bu arada hani hepimizin olduğu resimler nerde :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok