Jump to content
Türk Anime TV Forum
HolySpirit

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

Önerilen İletiler

Yeni oyunumuz olarak Tera'yı seçtik ^^

Şimdilik 5 kişilik bir kadroyla başlıyoruz.

Detaylar için skype grubumuza bekliyoruz ^^

İletişim:

Skype:                   Mail:                                                  Pm:

MrHolySpirit        [email protected]             мєнмєтღƁ.Ƥ.

Edit:

Daha önce oynadığımız oyun videoları ve resimler için ilk iletiye göz atmanızı öneririm ^^

Aion'a Başlarken 5 Kişi Yeterde Artar Demiştim Fakat Nedense Kimse Gelmedi Gelenlerde Okul Yüzünden Bıraktık Dediler Anlamıyorum Aion Gibi Güzel Oyun Varken Tera Niye ? Aiona Başladık Kasıyoruz Bıraktınız Bu Tera'ya Gelsem İlerde Onuda Bırakıp Bırakmayacağınız Garanti Mi ? Aion'da Sizin İçin Templer Açtım Gittiniz Kasarken Öyle Zorlandım Ki Yüzlerce Kez Bırakmak İstedim Fakat Böyle Oyun Yok.Bırakma Sebebiniz Aion'da Zoru Görmeniz Mi ? Gerçekten Zor Bir Yanıda Yok Anlamadım...

Tera Bir Ay Sonraki Oyununuz Nedir Yazında Ona Geçip Yardım Ederim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aion'a Başlarken 5 Kişi Yeterde Artar Demiştim Fakat Nedense Kimse Gelmedi Gelenlerde Okul Yüzünden Bıraktık Dediler Anlamıyorum Aion Gibi Güzel Oyun Varken Tera Niye ? Aiona Başladık Kasıyoruz Bıraktınız Bu Tera'ya Gelsem İlerde Onuda Bırakıp Bırakmayacağınız Garanti Mi ? Aion'da Sizin İçin Templer Açtım Gittiniz Kasarken Öyle Zorlandım Ki Yüzlerce Kez Bırakmak İstedim Fakat Böyle Oyun Yok.Bırakma Sebebiniz Aion'da Zoru Görmeniz Mi ? Gerçekten Zor Bir Yanıda Yok Anlamadım...

valla aionu oynayacak hiç vaktim olmuyor cihan :D okul-iş-spor dan kendime anca vakit buluyorum onda da oyun oynamıyorum zaten :D aiondan kat kat zorlarını kastım zorlukla alakası yok :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aion oynuyanlar ileTera oynuyanlar farklı biraz.

Ki başlamadan öncede dedik zaten bırakıcaksanız hiç başlamıyalım diye sonuna kadar devam etmeyi düşünüyoruz.

Bir sonraki oyunumuza Teradan sonra karar veririz veya Tera ile birlikde ortak oynarız şuanda Tera nın yanında Cs-Go ve LOL oyanıyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Aion oynuyanlar ileTera oynuyanlar farklı biraz.

Ki başlamadan öncede dedik zaten bırakıcaksanız hiç başlamıyalım diye sonuna kadar devam etmeyi düşünüyoruz.

Bir sonraki oyunumuza Teradan sonra karar veririz veya Tera ile birlikde ortak oynarız şuanda Tera nın yanında Cs-Go ve LOL oyanıyoruz.

Oyun Değiştirceksiniz Yani Sürekli Değiştirip Nasıl Zevk Alıyorsunuz Anlamıyorum Neyse Herkesin Kendi Kararı...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun Değiştirceksiniz Yani Sürekli Değiştirip Nasıl Zevk Alıyorsunuz Anlamıyorum Neyse Herkesin Kendi Kararı...

Aion oynuyanlarla Tera oynıyanlar aynı kişiler değil işte :D bir kişi var oda Aiona devam eden olursa oynıcak birisi.

Terayıda uzun soluklu oynamayı düşünüyoruz.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Şöyle Uzun Soluklu Oynuycaklar Gelsede Aiona Oynasak Tek Sıkıyor Hiperion (Katalamize) Başladık Yavaş Yavaş İtemlerimizde Yapıyoruz Elyoslara Göz Açtırmayız :)... [( Aion Oynamak İsteyenler Özelden Pm Atabilir Kasmanıza Yardım Ederim)]...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Şöyle Uzun Soluklu Oynuycaklar Gelsede Aiona Oynasak Tek Sıkıyor Hiperion (Katalamize) Başladık Yavaş Yavaş İtemlerimizde Yapıyoruz Elyoslara Göz Açtırmayız :)... [( Aion Oynamak İsteyenler Özelden Pm Atabilir Kasmanıza Yardım Ederim)]...

kaç kişi oynamaktasınız ? şuan leveliniz kaç ? belli bir parti standartınız var mı ? açıkta kalmış bir karakter ihtiyacınız var mı ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

kaç kişi oynamaktasınız ? şuan leveliniz kaç ? belli bir parti standartınız var mı ? açıkta kalmış bir karakter ihtiyacınız var mı ?

4 Kişi İle Başladık Tek Kaldım Kimse Yok Loncaya Girdim Öyle Kasılıyorum Malesef Templer Zor Kesiyor 65 Level Şuanda Class Eksiği Yok Ama Tavsiyem Sihirbaz Yada Ruh Çağırıcı Aç En Yüksek Dps Onlarda Hem Oynaması Da Güzel

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş