Jump to content

TürkAnime Tv Oyun Kulübü (Hep Beraber: Aion)

HolySpirit

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 366
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

TürkAnime Tv Oyun Kulübü Evet arkadaşlar forumda birkaçı kişi böyle bir kulüp açmayı düşündük :) Şimdilik sayımız az ama ilerledikçe artıcağımıza inanıyorum.Kulube katılmak isteyenler MetroFm Arkad

hergün oynuyorum ama orcinal değil malesef :D Bizle oynamak istersen 2-3 kişi giriyoz ts den konuşarak ayrı güzel :D http://www.mpc-g.com/rocket-league/ burdan indirebilirsin ama beleş sürüm yani yeni

Ahahaha.. çok güzel çekmişiniz videoyu :good-job-onion-head-emoticon:     Doktordan zarar gelmez merak etmeyin ;) Şurda eğlencemize bakıyoruz. Hem adı üstünde kulüp burası kurallara aykırı birşey

Ahahaha.. Video'da mı çektiniz yaa :D Çok kısa ama şöyle bi 5dk'lık koysaydınız bari :) Bu arada hani hepimizin olduğu resimler nerde :D

Birdahakine uzun videolarda çekicez :D O resimlerde hata oldu onları atamadım bozuk çıkmışlar

Helal millet! Yalniz daha uzun ve muhabbetli videolar istiyoruz  :P

Bence belli gunler belirleyin yeni insanlari da çağırın. Ben Siz burada takildikca konuyu sabit tutarim.

Eger baska oyun oynarsaniz cagirin beni iyi muhabbet dondururuz  :P

Sizide bekleriz aramızda :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Twitch yayını olursa gelebilirim. Skype ı olan varsa detaylı konuşabiliriz...

Yayın yapmayı düşünüyoruz ama bakalım :D

rpg kulübü nereye!!!

Gitti gidiyor

Ahahaha.. Video'da mı çektiniz yaa :D Çok kısa ama şöyle bi 5dk'lık koysaydınız bari :) Bu arada hani hepimizin olduğu resimler nerde :D

Uzun çekicektim ama uzun çekimi herkes gelince yaparız dedik :D

Helal millet! Yalniz daha uzun ve muhabbetli videolar istiyoruz :P

Bence belli gunler belirleyin yeni insanlari da çağırın. Ben Siz burada takildikca konuyu sabit tutarim.

Eger baska oyun oynarsaniz cagirin beni iyi muhabbet dondururuz :P

Seri olduğu gibi L4d2 gibi savaşlık aksiyonu anlık olanlardanda çekicez böyle düşünüyoruz bakalım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sen nerde takılıyon yaa :smile_bilmem: Hangi oyun bu :)

Yayın yapmayı düşünüyoruz ama bakalım :D

Gitti gidiyor

Uzun çekicektim ama uzun çekimi herkes gelince yaparız dedik :D

Seri olduğu gibi L4d2 gibi savaşlık aksiyonu anlık olanlardanda çekicez böyle düşünüyoruz bakalım :D

Hadi inş. çekelim yaa şöhretimiz artsın.. :head2: :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

video çekicekseniz sakın kendi konuşmalarınızın olmadığı sadece oyunun sesi olduğu videolar çekmeyin izlerken çok sıkıcı oluyo onlar [emoji4]

Konuşmalar olmaz olurmu ya tabiki olucak, sohbetimizin tatlılığını görsünler ki aramıza katılan sayısı artsın ;). Güzel seslerimiz ile kızlarıda etkileriz B) :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.