Jump to content

selam arkadaşlar :)

Tuncay Avcı

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş bulduk :)   Hoş bulduk, teşekkür ederim    H:B :D memnun oldum :)   Hoş bulduk memnun oldum :) Pokemonda James de toplardı hem de baya satıp, pikachuyu yakalamak için sermaye yaparlardı :D :D :D.

Hoş bulduk :)   Memnun oldum :)   Biraz abarttım galiba :) tüm kartları toplamaya çalışıyorum 8000 den fazla kart var şuan ingilizce olarak, hedef tüm setleri tamamlamak. Tamamladığım setleri kanalımd

Pokemon dedin de internette pokemon creater diy bi oyun vardı adından emin değilim sabahtan akşama kadar oynardım[emoji23] Mustafa bende hoş geldin Koleksiyon sağlammış yalnız[emoji106][emoji1]

Hoşgeldin.

Hoş buldum :)

Hoş geldin :)

Hoş bulduk :)

Hoş geldin :)

Flood yani üstüste mesaj atmak forumumuzda yasaktır.

Forum kurallarını okumadıysan okumanı öneririm :)

Ayrı ayrı ileti atmak yerine çoklu alıntılama ile tek iletide her üyeye cevap yazabilirsin :)

Hoş bulduk :) Özür dilerim, kusuruma bakma, forum işlerinde biraz yeniyim, daha dikkatli olurum, uyarın için teşekkür ederim :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hoş buldum :) , memnun oldum hakan :D, oyun oynuyorum ama öyle uzun soluklu fırsatım olmuyor, okuldan dolayı, ama grubunuza katılırım, beninde ekleyebilirsiniz belki gaza gelirim, fırsatım oldukça oynarım neden olmasın :D

Uzun soluklu değil zaten ya öyle :) genellikle akşamları toplanıyoruz. Müsait olursan sende gel :) Bu arada profilimde var skype adresin ordan ekle gruba alırız senide :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Uzun soluklu değil zaten ya öyle :) genellikle akşamları toplanıyoruz. Müsait olursan sende gel :) Bu arada profilimde var skype adresin ordan ekle gruba alırız senide :)

Tamam aklımın bir köşesine yazıyorum, uygun olursam gelmeye çalışırım. Sayfanızı takip edeceğim  :good-job-onion-head-emoticon:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.