Jump to content

selam arkadaşlar :)

Tuncay Avcı

Önerilen İletiler

Hoş geldin  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:

Hoş bulduk :)

Hoş geldin.  :hi-onion-head-emoticon:  İyi forumlar. ^^

Hoş bulduk, teşekkür ederim 

H:G ben de Ayhan 

H:B :D memnun oldum :)

Hoşgeldin Tuncay bende Mehmet memnun oldum :D

Gazoz kapağı topluyorum bende :D

Hoş bulduk memnun oldum :) Pokemonda James de toplardı hem de baya satıp, pikachuyu yakalamak için sermaye yaparlardı :D :D :D. Eskiden hatırlıyorum sokakta az gazoz kapağı oynamazdık, hatta tasolardan önce onları düzleştirip taso gibi oynardık :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Hoş bulduk :)   Hoş bulduk, teşekkür ederim    H:B :D memnun oldum :)   Hoş bulduk memnun oldum :) Pokemonda James de toplardı hem de baya satıp, pikachuyu yakalamak için sermaye yaparlardı :D :D :D.

Hoş bulduk :)   Memnun oldum :)   Biraz abarttım galiba :) tüm kartları toplamaya çalışıyorum 8000 den fazla kart var şuan ingilizce olarak, hedef tüm setleri tamamlamak. Tamamladığım setleri kanalımd

Pokemon dedin de internette pokemon creater diy bi oyun vardı adından emin değilim sabahtan akşama kadar oynardım[emoji23] Mustafa bende hoş geldin Koleksiyon sağlammış yalnız[emoji106][emoji1]

Hoş geldin ^-^

Hoşgeldin iyi forumlar aklıma yugioh kartlarım geldi   :desperate1-onion-head-emoticon: . İsmim mehmet bende izmirdeniz memnun oldum :)

Memnun oldum :)

Ya ben buraya yazdım :/ sonra 522 hata verdi pöf. T_T

Hoş geldin, 5000 kart nedir yahu. *.*

Biraz abarttım galiba :) tüm kartları toplamaya çalışıyorum 8000 den fazla kart var şuan ingilizce olarak, hedef tüm setleri tamamlamak. Tamamladığım setleri kanalımda paylaşıyorum, kutu açılışları da yapıyorum :), ilgilenirsen oradan izleyebilirsin

Aleyküm selam.

:good-job-onion-head-emoticon:

Hoş Geldin.

Hoş bulduk

Hoş geldin. Ve imzanda gördüm hemen sorayım Mega Charizard X'i mi Y'yi mi seçersin? :) 

Hoş bulduk, kesinlikle mega charizard Y, ayrı bir havası var bence, eski charizarda daha çok benziyor. Daha ejderhası olmuş :ragecomic26:

Hoş geldin :D< :D>

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.