Jump to content

Bir Animeyi Gerçekten Seven Biri Doldurma (Filler) Bölüm Atlar mı?

Adige

Önerilen İletiler

Filleri atlanacak anime var atlanmayacak anime var.Mesele Bleach Gintama, Fairy Tail  veya One Piece'nin filler bölümleri animede izlenecek bölüm kalmadığında izlenebilir.Ama Naruto, Katekyo Hitman Reborn  filler bölümleri izlemesende çok bir şey kaybettirmez.Ben animeleri bitirdikten sorna bakıyorum izlemeye değerse izlerim değmezse izlemem.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 48
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

naruto izliyorsan öyle bi atlarsın ki :D

Vay arkadaş ben senden daha çok seviyorum nasıl çocukça bir yaklaşımdır? Neyse başlıyorum: Bi kere kendimden örnek veriyim, şu ana kadar izlediğim yüzden fazla animede hâlâ en favori animemle en nefre

Kesinlikle katılıyorum narutonun doldurma bölümleri ölüm ya

Seriye göre değişir hacı Gintama, Seitokai Yakuindomo,Zero no Tsukaima gibi serilerin doldurma bölümleri yokdur Gintama'nın belki vardır da atlamam yani komedi serilerinde doldurma bölümler atlanılmaz Ama Akıcı bir hikayenin ortasında araya 40 küsür bölümlük Arc koyan Bleach'in doldurma bölümleri hayatta izlenmez  <_<

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Doldurma bölümleri atladığımı hatırlamıyorum, Ben karakterlerin kişiliklerine önem veren birisiyim açıkcası. 

Kişilik olarak sevdiğim ve hoşuma giden bir animenin hiç bir doldurma bölümünü atlamam. . .Vijdan azabı çekerim :) ^^

Sonuç itibari ile doldurma fiillerin hikayeden kopuk bir olay çerçevesinde olan olay örgüsü ismi altında gelişen şeyler. . . Ve biraz nefes almak gibi bir şey bu, heycanın hat safhaya gelmesi için bir hap gibi. . .

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Ben şahsen bu konuda biraz titizim. Sabah akşam Anime izleyen biri değilim; ama bazen kafama eser bir mevsim döneminde yayınlanan tüm serilere başlarım ve bitirmeye çalışırım, sevsem de sevmesem de. Ha bıraktığım Anime'ler de oldu o ayrı. OVA'ları, özel bölümleri falan da kaçırmam. Bu yüzden MyAnimeList kullanıyorum zaten. Anime'yi bir tür yaşam tarzı haline getirdim. Ama otaku olduğumu düşünmüyorum. 2 aydır Anime izlemedim açıkçası.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

bleachin filler sezonları değilde arada çıkan bir iki bölümlük konuyla alakasız doldurma bölümlerini artladığım olmuştu. başka da filler bölüm/sezon yayınlayacak kadar uzun bölümlü anime izlemedim ama izleseydim ve çıkan bölümler hoşuma gitmeseydi asıl konu başlayana kadar bırakırdım sanırım. yani gerek yok izlenecek dolu şey var zatan :d

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.