Jump to content

WarFrame Tanıtımı ve İncelemesi (TAOK)

MetroFM

Önerilen İletiler

Evet arkadaşlar size tanıtıcam oyun Warframe

öncelikle konusunu anlatıyım oyun galakside geçiyo bi geminin içindeyiz galakside görevler felan oluyo onlara gidiyoz.

biz kimiz derseniz warframeleriz  , warframeler biyolajik savaş silahı gibi bişey programları yetenekleri felan var değişik özellikleri var

oyun çok mütiş bir bilim kurgu

ama oyunda bi sevdiğim kısım var ki öff çok güzel oyunda klan dojosu diye bişey var klan istasyonu desem daha doğru uzay istasyonu gibi içide kale gibi düzenleyip.

aynı Log Horizon , Sword Art Online , Overlord daki gibi klan odası oyun daki tabirle dojosu oluşturup yaklaşık 60 çeşit oda ekleyebiliyorsunuz.

Ben konuyu güncelliycem oynadığımız birkaç oyun videosunu atıcam :D

bakıp beğenmesi sizden

oyun çok sistem istemiyo demeyim ama video çekerken sıkıntı oluşturmuyo pek :D

ram 6 GB

işlemci intel core i3 550 3.20 GHz

ekran kartı amd redeon HD 6570 

pek sıkıntı yaşamadım

video çekerken 35-30 Fps arası gitti geldi :D

dojo da video çekmezken 60 fps gördüm ama görevlerde genelde 45-60 arası fps aldım video çekmezken :D

karar sizin ben daha video çekicen Kulüp arkadaşlarımla sizi de bekleriz :D

soru ve sorunlarınızı yazabilirsiniz bu TürkAnimeTV Oyun Severler Kulübünün bir tanıtımıdır kulüpçe oynnuyoruz :D

Rocket league tanıtımı da yapıcaz ama videoları yeniliycez önce 

Oyun hakkındaki bilgilere http://warframeturkiye.com/ bu adresden ulaşabilirsiniz :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyun çok iyide pek kimse oynamıyor betasında başlamıştım oyuna geçen yıl bıraktım primelerin cirit attığı bir hesabım var :D başlarda hiç oynamak istemiyor insan diğer oyuncuların silahlarını,zırhını,petini görünce ama oynadıkça zevkli oluyor gerçi bu seferide kimse yok diye oynamıyorsunuz :D Hatırlatmakta yarar var P2W bir oyundur F2P gibi gözükse de aslında platin atmadan günlerce belkide haftalarınızı alacak itemler yapıyorsunuz ayrıca platinle alınan silahlar,zırhlar,petler var güçlülerde.Ama güçlendirmelerin hepsini siz düşürüyorsunuz ve oyuncularla ticaret yapıyorsunuz primeniz varsa ticaret kolayda yoksa satıcı sizi çok uğraştırıyor :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyun çok iyide pek kimse oynamıyor betasında başlamıştım oyuna geçen yıl bıraktım primelerin cirit attığı bir hesabım var :D başlarda hiç oynamak istemiyor insan diğer oyuncuların silahlarını,zırhını,petini görünce ama oynadıkça zevkli oluyor gerçi bu seferide kimse yok diye oynamıyorsunuz :D Hatırlatmakta yarar var P2W bir oyundur F2P gibi gözükse de aslında platin atmadan günlerce belkide haftalarınızı alacak itemler yapıyorsunuz ayrıca platinle alınan silahlar,zırhlar,petler var güçlülerde.Ama güçlendirmelerin hepsini siz düşürüyorsunuz ve oyuncularla ticaret yapıyorsunuz primeniz varsa ticaret kolayda yoksa satıcı sizi çok uğraştırıyor :D 

Beta gibi değil ama artık, bazı şeyler değişti ve sende prime varsa kesinlikle gelmelisin sende, bize güçlü adamlarda lazım oluyo bazı görevler baya zor geçiyor :D Hem oyunla bilgilisi olan arkadaşlara daha çok ihtiyacımız var :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyun betadan bu yana çok değişti bende betada oynadım betada gemimiz dojomuz felan yoktu bunda ayrıclıklarımız çok dojoyu çok geliştirirsek ucuza alabiliyoruz bağzı eşyaları ve dojo da yapılan silahlar var başka yerde yapılamayan bence güzel :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Oyun betadan bu yana çok değişti bende betada oynadım betada gemimiz dojomuz felan yoktu bunda ayrıclıklarımız çok dojoyu çok geliştirirsek ucuza alabiliyoruz bağzı eşyaları ve dojo da yapılan silahlar var başka yerde yapılamayan bence güzel :D

Deniz'in dojodaki kılıç çok hoşuma gittide karakter seviye 4 olması lazımmış ya :) Sadece dojoya özel silahların olmasıda güzel birşey :) Ayrıca Klan üyeleri ellerinde fazla olan yada işlerine yaramayan yapı malzemelerini buraya koyabiliyor buda güzel birşey, hemde ucuza temin edebiliyoruz :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

beni de klana eklermisiniz

ismim yuesef49

youtube kanalınıza da yazdım. ben yaklaşık 2-3 yıl önce başlamıştım.sanırım ozmn beta idi.4 kişilik türk çetemiz vardı fazla kasılmamışt 14 lwl fian olmuştuk dün yükledim warframe i oyun baya gelişmiş snrm pvp gelmiş bnm zmnda pve di ama tam emin değilim.dün görevleri fln yaptm oyun baya gelişmiş gemimiz fln var dojo fn diosunuz. çarmı silmemişler fkt görevler gitmiş çnkü görevler yenilenmiş :D kısacası beni de klana alınn

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.