Jump to content

Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''

Cansu Otogakure

Önerilen İletiler

Cansu Genç ''Cover''

hatsune_miku_listen_music_render_by_maym

Herkese merhaba arkadaşlar...

Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum :) Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. :) Bildiğim yabancı diller, Yunanca, Korece, İngilizce...

En büyük hobim ise şarkı söylemek müzik yapmak ve cosplaylerle uğraşmak :)
splay olarak, ilk cosplayim Naruto'dan Orochimaru oldu. Gerçekten hayranı olduğum bir karakterdi o yüzden fazla özen gösterdim. Sürekli bu karakteri cosplay olarak yapabilirim :D
2. yaptığım karakter ise yine Naruto Shippuuden'den Karin'di. Bunu da biraz kendime benzettiğim için yapmak istedim.  :D :D 
Cosplay çalışmalarımı da cümlelerimin sonunda ekleyeceğim:)
Müziğin hayatımda yeri oldukça büyüktür. Benim için 'yaşam felsefem' diyebilirim ve bunun yanı sıra önemli olmakla birlikte artık daha da anlamlı bir hale getirmek istiyor ve çaba sarf ediyorum ... :)

2013 Yılında Kore konsolosluğunun düzenlediği K-Pop World Festival Türkiye finalinde 1. oldum. Güney Kore'ye Türkiye'yi temsilen gittim... ve o günden bu yana müzik hayatımda elimden geldiğince gelişmeye ve geliştirmeye özen gösterdim...

Arkadaşlarımın beni tetiklemesiyle de bu işe girdim! 

Türkiye'de Anime Cover'ları yapan fazla kişinin olmadığını düşünüyorum ve bunun üzerine ben de arkadaşlarımın desteğini alarak Türkiye'deki en iyi Anime Cover yapan biri olmak hayali ile bu girişimde bulundum. :)
Her hafta cover çalışması yapmaya özen göstereceğim ve bunu tamamen güncel tutmak için elimden geldiği kadar çok fazla çaba sarf edeceğim

Sizlerin de desteğini çalışmalarımda bekliyor olacağım :) Umarım çalışmalarımı beğenir ve desteklerinizi sakınmazsınız.

Facebook sayfamı beğenerek, beni orada takip edebilir, aynı zamanda Youtube kanalıma abone olup video paylaşımlarımı orada da takip edip, beni öyle de destekleyebilirsiniz.

Teşekkürler.
ZVYyWk.png

Facebook Sayfam   Youtube Kanalım  

0k8dZo.png              4kD4nJ.png                  

4.Çalışmam:  Naruto Shippuden Opening 15 (Does-Guren)
Youtube Kanalı ve Facebook Video Direkt Link:

EqJZo8.png  mzLnB1.png

3.Çalışmam: Death Note Ending 1 Nightmare Alumina Cover

mzLnB1.png                 

2.Çalışmam: Hunter x Hunter Opening 1 Derpature!
j2117g.png                    

İlk Cover Çalışmam Naruto Shippuden Opening Blue Bird!

Youtube Kanalı Video Direkt Link:

Cosplay Çalışmalarımdan, Uzumaki Karin ve Orochimaru Çalışmalarım

Uzumaki Karin
pojZqr.jpgkgAN3q.jpg

Orochimaru

lyLaLg.jpgVLAqAj.jpgngk8kB.jpg
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Cansu Genç ''Cover''         Herkese merhaba arkadaşlar...   Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum :) Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. :) Bildiğim yabancı diller, Y

Oroçi fanı isen Hisoka'yı da sevmişindir baya  :LTkJN9u: Anime Cover ve Cosplay hojdur ama benana  :smile_oleyo: Neyse, severek ve eğlenerek yapıyorsan bunları daha ne olsun :head2:

coverlarından önce Tokyo Hotel - Monsoon'u dinledim, baya sevdiğim bi şarkıdır :D ama coverını beğenmedim. baya amatörceydi, bi nevi hayallerim yıkıldı.   sonra Death Note ED 1'i dinleyeyim dedim, onu

Posted Images

coverlarından önce Tokyo Hotel - Monsoon'u dinledim, baya sevdiğim bi şarkıdır :D ama coverını beğenmedim. baya amatörceydi, bi nevi hayallerim yıkıldı.

sonra Death Note ED 1'i dinleyeyim dedim, onu da severim :D süper olmuş. cidden bayıldım, bi subscriber kazandın o anda  :whistling:  Nano - Hysteria(acoustic) mükemmel söyliyceğini düşünüyorum sesini çok yakıştırdım o şarkıya zihnimde.

bu arada forumda uzun süre kalmayı düşünüyorsan tanışma bölümüne başlık açmanı tavsiye ederim, kalmıycaksan bu başlık da yeterli tanışma adına.

edit: az önce HxH OP1 coverını şimdi Blue Bird'ü dinliyorum. 2si de baya başarılı olmuş. Japonya'da olsan utaitelik yapacak kadar güzel aaa çok beğendim :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

coverlarından önce Tokyo Hotel - Monsoon'u dinledim, baya sevdiğim bi şarkıdır :D ama coverını beğenmedim. baya amatörceydi, bi nevi hayallerim yıkıldı.

sonra Death Note ED 1'i dinleyeyim dedim, onu da severim :D süper olmuş. cidden bayıldım, bi subscriber kazandın o anda  :whistling:  Nano - Hysteria(acoustic) mükemmel söyliyceğini düşünüyorum sesini çok yakıştırdım o şarkıya zihnimde.

bu arada forumda uzun süre kalmayı düşünüyorsan tanışma bölümüne başlık açmanı tavsiye ederim, kalmıycaksan bu başlık da yeterli tanışma adına.

edit: az önce HxH OP1 coverını şimdi Blue Bird'ü dinliyorum. 2si de baya başarılı olmuş. Japonya'da olsan utaitelik yapacak kadar güzel aaa çok beğendim :D

Her hafta güncel tutacağım konuyu tabii kide ^.^

'0' Enee... Hos gelmissin sefalar getirmissin. Hep destek tam destek~!

Simdi dusundum de Duygu abla foruma uye olsa. o:

Arigato Gozaimasu! ^.^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Bu işte başarılı olman bir yana bu işe girmen bile büyük bir olgu.. Bence kendini sadece bu forumda değil diğer forumlarda da tanıtmalısın... Hatta senle röportaj yapılıp dergilere konmalı ki insanlar Türkiye'den de böyle işler çıkabileceğini anlasın...

Türkiye'nin bambaşka bir şehrinde sana maddi olarak bir destek sağlayamasam da manevi olarak yürekten yanında olduğumu söylemek isterim ve eminim ki Türkiye'de sana benim hissettiklerimle destek verecek binlerce animesever vardır.

Girdiğin bu yolda daha çok başarı dilerim sana :) Konuşabildiğin dilleri görmem bile hayran olmama yetti :) İsmini daha büyük yerlerde duymak dileğimdir :)

Bu arada konuyu daha uygun bir bölüme taşıyacağım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu işte başarılı olman bir yana bu işe girmen bile büyük bir olgu.. Bence kendini sadece bu forumda değil diğer forumlarda da tanıtmalısın... Hatta senle röportaj yapılıp dergilere konmalı ki insanlar Türkiye'den de böyle işler çıkabileceğini anlasın...

Türkiye'nin bambaşka bir şehrinde sana maddi olarak bir destek sağlayamasam da manevi olarak yürekten yanında olduğumu söylemek isterim ve eminim ki Türkiye'de sana benim hissettiklerimle destek verecek binlerce animesever vardır.

Girdiğin bu yolda daha çok başarı dilerim sana :) Konuşabildiğin dilleri görmem bile hayran olmama yetti :) İsmini daha büyük yerlerde duymak dileğimdir :)

Bu arada konuyu daha uygun bir bölüme taşıyacağım

Destekleyenler var evet ama forum kurallarında reklama girer diye destekleyen kesimi koymadım kuralı tam bilmediğimden:)

Oroçi fanı isen Hisoka'yı da sevmişindir baya  :LTkJN9u: Anime Cover ve Cosplay hojdur ama benana  :smile_oleyo: Neyse, severek ve eğlenerek yapıyorsan bunları daha ne olsun :head2:

Teşekkürler :)

Süperler gerçekten zaten facebook ve youtubeda da beğenmiştim, kolay gelsin :)

Arigatou!:)

büyük bir zevkle coverlarını dinliyorum :D şahsen devamlarını bekliyorum :D zevkle

Gelicek elbette :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.