Jump to content

Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''

Cansu Otogakure

Önerilen İletiler

K-pop World Festival Turkey'den sizi hatırlıyorum, geçen sene bir arkadaşımla biz de katılmak istedik ama ben ailevi sebeplerden dolayı katılamamıştım ve arkadaşım da Ankara'da son finallerde elenip Güney Kore'ye gidememişti  :( Yüzünüzü görünce hemen tanıdım  :D Ve böyle bir işle uğraştığınızı gördüğüme çok mutlu oldum, severek takip edeceğim  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Cansu Genç ''Cover''         Herkese merhaba arkadaşlar...   Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum :) Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. :) Bildiğim yabancı diller, Y

Oroçi fanı isen Hisoka'yı da sevmişindir baya  :LTkJN9u: Anime Cover ve Cosplay hojdur ama benana  :smile_oleyo: Neyse, severek ve eğlenerek yapıyorsan bunları daha ne olsun :head2:

coverlarından önce Tokyo Hotel - Monsoon'u dinledim, baya sevdiğim bi şarkıdır :D ama coverını beğenmedim. baya amatörceydi, bi nevi hayallerim yıkıldı.   sonra Death Note ED 1'i dinleyeyim dedim, onu

Posted Images

K-pop World Festival Turkey'den sizi hatırlıyorum, geçen sene bir arkadaşımla biz de katılmak istedik ama ben ailevi sebeplerden dolayı katılamamıştım ve arkadaşım da Ankara'da son finallerde elenip Güney Kore'ye gidememişti  :( Yüzünüzü görünce hemen tanıdım  :D Ve böyle bir işle uğraştığınızı gördüğüme çok mutlu oldum, severek takip edeceğim  ^_^

Teşekkürler :) 

youtube dan bende takip ediyorum artık böyle kaliteli işler yapan insanları takip etmicezde kimi edicez. çalışmaya devam. daha fazla güzel işler beklyorum, takipteyim :)

Teşekkürler :-) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.