Jump to content

Yepyeni yerli bir Cover! ''Cansu Otogakure''

Cansu Otogakure

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 38
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Cansu Genç ''Cover''         Herkese merhaba arkadaşlar...   Öncelikle kısaca kendimden bahsetmek istiyorum :) Adım Cansu, 22 yaşındayım ve üniversite öğrencisiyim. :) Bildiğim yabancı diller, Y

Oroçi fanı isen Hisoka'yı da sevmişindir baya  :LTkJN9u: Anime Cover ve Cosplay hojdur ama benana  :smile_oleyo: Neyse, severek ve eğlenerek yapıyorsan bunları daha ne olsun :head2:

coverlarından önce Tokyo Hotel - Monsoon'u dinledim, baya sevdiğim bi şarkıdır :D ama coverını beğenmedim. baya amatörceydi, bi nevi hayallerim yıkıldı.   sonra Death Note ED 1'i dinleyeyim dedim, onu

Posted Images

Ben daha iyisini yaparım dedim mi? Yapılan işi beğenmedik o kadar. Bir işi beğenmemek veya eleştirmek için daha iyisini yapmak gerekmez kardeşim kafana sok.

o bir eleştiri değildi öncelikle, yapılan işe ve emeğe biraz olsun saygın olsaydı bi önceki yorumu yapmazdın, beğenmemeninde bir adabı vardır,o yorumu yapmamın sebebide yapılan çalışmayı öyle değersiz görmüşsün ki bende hakikaten bu işin ustası olup ona göre değerlendiriyorsun sandım, ama değilmiş, benim gözümde de senin değerlendirmen bir çöp

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çalışmaların çok güzel, sesine sağlık.

Bilmiyorum bana mı öyle geliyor ama kore şarkıları sesine daha uyuyor gibi, tabii belki de daha üstünde durduğundandır.

Zamanla japonca şarkı söyleyişinde gelişecektir. Kolaylıklar dilerim (^^)/

tam destek :) adım adım 

Teşekkürler :-) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

o bir eleştiri değildi öncelikle, yapılan işe ve emeğe biraz olsun saygın olsaydı bi önceki yorumu yapmazdın, beğenmemeninde bir adabı vardır,o yorumu yapmamın sebebide yapılan çalışmayı öyle değersiz görmüşsün ki bende hakikaten bu işin ustası olup ona göre değerlendiriyorsun sandım, ama değilmiş, benim gözümde de senin değerlendirmen bir çöp

Çok önemli değil :) Tartışmaya dahii lüzum yok :) Severek yaptığımdan bu tarz yorumları kişilere bırakıyorum :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gerçektende bir işi beğenmemek için daha iyisini yapmış olmak gerekmez, daha iyilerinin mevcut olması beğenmemek için yeterlidir ki bunlar cover, yani orjinalleri var. ama bir işi çöpe çıkarmak için daha iyisini yapmış olman gayette gerekir, sonuçta emektir..

Üzgünüm cansu, ben orjinallerini tercih edenlerdenim :D  ama dediğin gibi severek yaparsan, zamanla orjinallerinden iyisini yapabileceğini düşünüyorum yani takipteyim  :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hepside harika ne zaman dinlesem çok mutlu oluyorum neden bilmem ama her utubedaki videonun altına yaptığım yorum gibi bunada yapıcam guilty crown inori egoist song lütfen <33 ^_^

Teşekkürler :) 

hepside harika ne zaman dinlesem çok mutlu oluyorum neden bilmem ama her utubedaki videonun altına yaptığım yorum gibi bunada yapıcam guilty crown inori egoist song lütfen <33 ^_^

Teşekkürler :)

Başarılar

Teşekkürler :))

Destekleriniz ve yorumlarınız için çok çok teşekkürler :)) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.