Jump to content

Phantasy Star Online 2 Oyununun Anime Adaptasyonu ve Tanıtım Videosu

asci

Önerilen İletiler

Phantasy Star Online 2 Oyunu Animeye Uyarlanıyor!

A17513-1371735471.1439245777.jpg

Oyunların animeye uyarlanması şu aralar gittikçe arttı.Sanırım reklam parasını animeye vererek insanların aklında daha kalıcı olacak bir ortam oluşturuyorlar(ki bence çok mantıklı).Üstüne bir de anime siteleri seriyi paylaşır vee anime izleyenlerin de oyunlarla haşir neşir olduğu gerçeği eklenince oyun şirketleri için çok cazip geliyor haliyle.Neyse konumuza dönelim:

Serinin yaratıcısı SEGA,Phantasy Star Online 2'nin anime adaptasyonunun tanıtım videosunu yayınladı.Videoda şimdilik 3 karakter tanıtılmış.Çünkü anime 2016 yılında yayınlanacak.(hangi sezon olduğu belli değil)

Bu arada oyuna değinecek olursak,Online RPG tarzında.Şu an söylenene göre Japonyanın en çok kayıtlı oyuncuya sahip online RPG oyunu.3 milyondan fazla üyesi olduğu belirtiliyor.Oralarda tutarsa buraya da gelir genelde,deneriz biz de ^_^

Yazı: 3.5 milyonun üzerinde kayıtlı hesabıyla birlikte...
Yazı: Japonya'nın en büyük online RPG'si!
Yazı: Phantasy Star Online 2
Yazı: Sonunda beklenen animeye yeşil-ışık!
Yazı: TV anime adaptasyonu!!
Yazı: Shouta Aoi - Itsuki Tachibana
Yazı: Ayaka Suwa - Rina Izumi
Yazı: M.A.O - Aika Suzuki

Yazı: 2016'da TBS, BS-TBS ve diğer ortamlarda yayında!

Yukarıda dediğim gibi serinin konusunu şirket yapmış durumda.Genel olarak da yakın gelecekteki dünyanın durumu işlenmekte.

Keiichiro Kawaguchi (Hayate the Combat Butler, Psychic Squad, Sket Dance) serinin yönetmen koltuğunda oturuyor.Serinin yapımcılığını ise

Telecom Animation Film üstleniyor. Mitsutaka Hirota (The Prince of Tennis II, X-Men, Persona 4 The Animation) senaryo yazarlığını,Minoko Takasu (O-jii-san no Lamp, key animator -Fullmetal Alchemist: Brotherhood) karakter tasarımını yapıyor.

Shouta Aoi (Shōnen Hollywood - Holly Stage for 49- Daiki Tomii, Uta no Prince-sama - Maji Love 2000% - Ai Mikaze) - Itsuki Tachibana

cmhdzl_ukae8m9a.jpg-large.jpeg

Ayaka Suwa (Assassination Classroom - Tōka Yada, Yowamushi Pedal-Miki Kanzaki) -Rina Izumi

cmhdzsqveae8sbs.jpg-large.jpeg

M.A.O (School-Live! - Yūri, Durarara!!×2 Shō-Vorona) - Aika Suzuki

cmhd48tveaahppn.jpg-large.jpeg

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben oynuyorum şu sıralar tantımda karakterler harici herşey oyunla tıpatıp aynı görünüyor özellikle o büyük kırmızı siyah yaratık oyundaki en güçlü bosslardan biri, özetle şu:  

(1:33 sn)

Ama benim animede beklediğim boss buydu :

Oynamak isteyen varsa yardımcı olabilirm gayet eglenceli bir oyun kendinize ait odanız var karakterinizin kaşından kirpiğine kadar her şeyini kendiniz ayarlıyorsunuz 

8 farklı sınıf var istediğiniz zaman değişirebiliyorsunuz eventleri çok eglenceli müzikleri de çok güzel görsel efektler mükemmel ötesi

Bu arada oyunun kendisi de zaten bir hikaye üstüne kurulu şu an episode 3 te shironia hikayesini anlatıyor ve bu hikayeleri oyunda visual novel gibi okuyabiliyorsunuz

Animelerdeki karakterlerin kostumleri oyunda mevcut fate zero gibi archer saber kostumleri falan var

Oyunda konserler falan oluyor bazen vocaloidlerden 

Ses eklentileri falan da var mesela güçlü bir skili kullanırken karakter kahkaha atıyor (ben de atıyorum tabi)

Boyut olarak yaklaşık 30 gb :)

2 aydır oynuyorum daha 1 tane türkle karşılaşmadım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben oynuyorum şu sıralar tantımda karakterler harici herşey oyunla tıpatıp aynı görünüyor özellikle o büyük kırmızı siyah yaratık oyundaki en güçlü bosslardan biri

Oynamak isteyen varsa yardımcı olabilirm gayet eglenceli bir oyun kendinize ait odanız var karakterinizin kaşından kirpiğine kadar her şeyini kendiniz ayarlıyorsunuz

8 farklı sınıf var istediğiniz zaman değişirebiliyorsunuz eventleri çok eglenceli müzikleri de çok güzel görsel efektler mükemmel ötesi

Bu arada oyunun kendisi de zaten bir hikaye üstüne kurulu şu an episode 3 te shironia hikayesini anlatıyor ve bu hikayeleri oyunda visual novel gibi okuyabiliyorsunuz

Animelerdeki karakterlerin kostumleri oyunda mevcut fate zero gibi archer saber kostumleri falan var

gereksinimleri çok yüksek mi

fazla yüksekse gelemem ama değilse arkadaşla başlayabiliriz

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben oynuyorum şu sıralar tantımda karakterler harici herşey oyunla tıpatıp aynı görünüyor özellikle o büyük kırmızı siyah yaratık oyundaki en güçlü bosslardan biri, özetle şu:  

Ama benim animede beklediğim boss buydu :

Ses eklentileri falan da var mesela güçlü bir skili kullanırken karakter kahkaha atıyor (ben de atıyorum tabi)

ip block yüzünden 8.50GB lık kısmı indiremedim ben. ama yardımcı olursan oynamak isterim, uzun süredir aklımda çünkü. :) 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gereksinimler fazla yüksek değil min 1 gb ekran kartı 2 gb ram (bunlarla rahat oynanıyor)

Oyunu indirmekte sıkıntı yaşayanlar için şuraya göz atmalarını tavsiye ederim anlamadığınz yerleri özelden mesaj atın yardımcı olurum

http://arks-layer.com bu sitede torrent şeklinde indirebilirsiniz english installer kısmından zaten sistem gereksinimleri yazıyor ben ayarları kısarak 512 mb ekran kartında bile oynadım :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gereksinimler fazla yüksek değil min 1 gb ekran kartı 2 gb ram (bunlarla rahat oynanıyor)

Oyunu indirmekte sıkıntı yaşayanlar için şuraya göz atmalarını tavsiye ederim anlamadığınz yerleri özelden mesaj atın yardımcı olurum

http://arks-layer.com bu sitede torrent şeklinde indirebilirsiniz english installer kısmından zaten sistem gereksinimleri yazıyor ben ayarları kısarak 512 mb ekran kartında bile oynadım :D

son bişi torrent ten indirince online oynayabiliyoz mu
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.