Jump to content

Anime Beğeni Analizi (7)

TheDirectEco

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba anime-severler, uzun bir aradan sonra yeni yaz sezonu animelerimiz ile top 10 listelerine bir bakalım istedim J Bu sefer, Türkiye-Japonya beğenisinin yanı sıra myanimelist.net de yeni açılan “

tokyo ghoul'un türkiye genelinde birinci olması...... işte izleyici kalitemizi gösteriyor. en çok izlenen listesi olsa anlarımda o saçmalığın nesini beğenmiş insanlar gerçekten hayret verici. ve shimo

O.O Ben baharda kalmışım  :head-crazy-rabbit-emoticon:  :head-crazy-rabbit-emoticon:  :head-crazy-rabbit-emoticon:  pff god eater de ne var acep hala izleyemedim bugün başlarım heralde  sanırım en son

Yani Japonların sıralamaları tam benim sıralayacağım sıra olmuş. Ayrıca ben Angel Beats'ı izleyeli yaklaşık 1,5 ay oldu sanırım.Ben bitirdim onda sonraki gün Charlotte geldi,finalde ne olucak çok merak ediyorum.Sıralamalara bakarken kendimi japon hisettim.Buradaki animeleri kesinlikle izleyin tavsiye ederim. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çalışman için  çok teşekkür ederim öncelikle. Şahsen bu listelerin tam olarak gerçeği yansıtmadığını düşünüyorum. Mesela normal bir izleyici içerisinde ecchi bulunan bir seriyi çok beğenmiş olsa da iş oylamaya gelince çevrenin bakış açısından çekindiği için (bunu bilinçsiz de yapabilir insanlar bknz. Bilinçaltı) oylamalarında gerçek beğenilerinin yerine bu etki ile hareket etmeye meyilli olacaktır. Yinede yapılan bu listeleri başarılı buluyorum en azından gözümüzden kaçan serileri burada bulabiliyoruz. Eline sağlık

Mesela benim sevdiğim seriler pek yok burada la top listelerinde :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her insanın her milletin zevki gerçekten de aşrı farklı oluyor..

Bana kalsa bahar animeleri sırası: ( gintama ile diamond ace hariç izleyeceğim ama daha başlamadım bu serilere)

1- Baby Steps 2

1- Owari no Seraph

3- Kekkai Sensen

4- Sidonia no Kishi

5- Dungeon ni Deai

6- Yahari Ore

7- Shokugeki no Souma

8- Ore Monogatari

9- Nisekoi

10- Yamadakun to 7-nin

olurdu.. (11 de Fate Stay Night olurdu sanırım )

Yaz sıralamam ise

1- Gangsta

2- Overlord

3- Rokka no Yuusha

4- God Eater

5- Ushio to  Tora

6- Gate

7- Jitsu wa Watashi wa

8- Joukamachi no Dandelion

9- Working

10- Charlotte

11- Akagami no Shirayuki- hime olurdu.

Yaz sezonundan da Durarara ile Dragon Ball u daha izlemediğim için içine katamadım aslında...

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.