Jump to content

Anime Beğeni Analizi (7)

TheDirectEco

Önerilen İletiler

Türkiye'de Overlord'un top10 anime içine girmesinin sebebini SAO'nun ülkemizde çok fazla gereksiz ilgi görmesidir. Gangsta.ya gelecek olursak bizim ülkemiz daha meraklı hocam bu vurdu,kırdı,mafya,ot,kadın ticareti gibi olaylara onun etkisi vardır. Charlottenin Japonyada ilk sırayı çekmesi beni şaşırtmadı zira son 2 haftadır anime baya şaşırttı bizi... Shimoneta to Iu Gainenin Türkiyede fazla ilgi çekmemesi beni şaşırttı zira konusu ilginç ve güzel bir anime...GATE tam anlamıyla bir başyapıt benim açımdan fazla söze gerek yok :P ... 

İlkbahar animeleri konusunda ise Hibike Euphonium animesinin kötü Fansub ve çevirmenler tarafından adeta tecavüze uğraması ve hala finali bekliyor olduğumuz gerçeği... Müzik türünde animenin diğer türlere oranla daha az olması bu tür animelerin değerini arttırıyor gerçekten bu tür animeleri çevirecek olan çevirmen veya Fansublara seviyorsan çevir arkadaşım biz senin keyfini beklemek zorunda değiliz diyesim geliyor :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 33
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Merhaba anime-severler, uzun bir aradan sonra yeni yaz sezonu animelerimiz ile top 10 listelerine bir bakalım istedim J Bu sefer, Türkiye-Japonya beğenisinin yanı sıra myanimelist.net de yeni açılan “

tokyo ghoul'un türkiye genelinde birinci olması...... işte izleyici kalitemizi gösteriyor. en çok izlenen listesi olsa anlarımda o saçmalığın nesini beğenmiş insanlar gerçekten hayret verici. ve shimo

O.O Ben baharda kalmışım  :head-crazy-rabbit-emoticon:  :head-crazy-rabbit-emoticon:  :head-crazy-rabbit-emoticon:  pff god eater de ne var acep hala izleyemedim bugün başlarım heralde  sanırım en son

Türkiye'de Overlord'un top10 anime içine girmesinin sebebini SAO'nun ülkemizde çok fazla gereksiz ilgi görmesidir. Gangsta.ya gelecek olursak bizim ülkemiz daha meraklı hocam bu vurdu,kırdı,mafya,ot,kadın ticareti gibi olaylara onun etkisi vardır. Charlottenin Japonyada ilk sırayı çekmesi beni şaşırtmadı zira son 2 haftadır anime baya şaşırttı bizi... Shimoneta to Iu Gainenin Türkiyede fazla ilgi çekmemesi beni şaşırttı zira konusu ilginç ve güzel bir anime...GATE tam anlamıyla bir başyapıt benim açımdan fazla söze gerek yok :P ...

İlkbahar animeleri konusunda ise Hibike Euphonium animesinin kötü Fansub ve çevirmenler tarafından adeta tecavüze uğraması ve hala finali bekliyor olduğumuz gerçeği... Müzik türünde animenin diğer türlere oranla daha az olması bu tür animelerin değerini arttırıyor gerçekten bu tür animeleri çevirecek olan çevirmen veya Fansublara seviyorsan çevir arkadaşım biz senin keyfini beklemek zorunda değiliz diyesim geliyor :)

overlord konusunda pek fikrine katılmıyom çünkü sao da durmadan oyun bu oyun falan o dünyanın oyun olduğunu unutmuyosun fakat overlordu ilk bölüm dışında oyun gibi gelmemeye başladı bana bilmiyom bana katılmazsın belki o senin fikrin ama onun dışında söylediklerine kesinlikle aynı fikirdeyim [emoji4][emoji4]
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Shokugeki no Souma'nın myanimelistteki oy sayısı ve puanı burdaki hemen hemen tüm animelerden daha yüksek .Nasıl olur da hiç bir sıralamada olmaz, neye göre bu sıralamalar ?

Sıralamaların neye göre listeledigimi açıklama kısmında belirttim.

Shokugeki no Somaya gelirsek, ilkbahar animeleri sıralamasında myanimelist i dahil etmedim, bunu eğer dikkatli baksaydınız görürdünüz, sadece yaz animelerinde myanimelist.net i dahil ettim.

hahah güldürdün ya 1 echhi görmek beni rahatlattı nedir :) :) :)

Bu yorumundan anladigim kadariyla büyük bir ecchi seversin, neden oyle dedim açıklayayım, gerçekten ecchilerin ilk 10 na girmesini olumsuz bulmam yüzünden. Sonuçta ecchi yani, hepsinin farklı bir konusu olsa da hepsi bir sapıklık çemberi içinde islendiginden ortaya konusuzluk çıktığından. Ciddi anlamda büyük oranda ecchi fanları olduğunu biliyorum. Ama bu da benim düşüncem, listeyi hazırlayan biri olarak kendi düşüncelerimi yansitmaktan daha doğal bir şey olamaz...
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.