Jump to content

Eiichiro Oda’nın Love Live! Yorumu Ortalığı Karıştırdı

asci

Önerilen İletiler

Jump Dergisinde Yer Alan Eiichiro Oda’nın Love Live! Yorumu Ortalığı Karıştırdı

Weekly Shonen Jump dergisinin birlikte verilen 37 ve 38. sayılarında One Piece’ın 18. yıldönümünü kutlamak amacıyla bir ek yayımlandı. Rev. from DVL grubundan Kanna Hashimoto, Luffy cosplayi yaptı ve ünlü isimler seriyle ilgili yorumlarını belirtti. Ancak derginin arkasında yer alan Eiichiro Oda yorumu, Love Live!’ı tapar derecede seven ve kendilerine Liver ismini veren hayranları bir hayli sinirlendirdi.

1439907575-lovelive-ss.jpg?resize=647%2C

“Kanda Myojin tapınağına gittiğimde, Love Live! ile karşılıklı olarak kampanyalarının tanıtımlarını yapıyorlardı. Neden böyle bir şey oldu?” yorumu oldu ortalığı karıştıran. Love Live! serisi için adeta bir cennet olan Akihabara’nın Kanda Myoji tapınağına yakın olduğunu belki fark etmeyen Oda-sensei’nin bu yorumu muhtemelen hayranları kızdırma amaçlı değildi ancak Liver isimli topluluk bu yoruma o kadar kızmış ki internet üzerinden bakın nasıl tepkilerini göstermişler.

“Ha? Bununla ilgili bir sorun mu var yani?”

“Dinle dostum, eğer Love Liver’ları kendine düşman edersen kendine bir daha mangaka diyemezsin!”

“Bu adam kendini ne sanıyor? Şimdi Shueisha’ya bir şikayet e-postası gönderiyorum.”

“Tapınaklarda gezecek kadar boş vaktin varsa neden ilginç bir şeyler yazmayı denemiyorsun?”

“Love Liver’larla kapışmaya mı çalışıyorsun sen? Ölmek mi istiyorsun?”

“One Piece artık kimsenin umrunda değil.”

Oda hayranları da bu abartılı mesajları görünce boş durmadılar elbette.

“Love Liver’lar da bayağı alınganmış.”

“Evet. Love Liver’lar çöpten bile daha beter bir topluluk. Hamamböcekleri ve karıncaların onlarla aynı seviyede olduğunu söylemek bile bir hakarettir.”

“Çöp Liver’lar.”

“Oda-sensei’nin yorumu yanlış değil. Biraz açmak gerekirse Japonya’nın şu anki kültürel standartlarını eleştirmeye yönelik bir yorum.”

Alıntıdır: http://www.animefantastica.com/eiichiro-odanin-love-live-yorumu-ortaligi-karistirdi

Bana kalırsa otakuluğun doruklarında olanlar genelde bu animede (love live) toplanmış.Ha bi de super sonico var.One Piece izlemedim ama şu liver mıdır nedir onların yaptığı resmen manga dünyasına hakaret.Hayranlıklarının neye olduğunu da görmüş olduk zaten:) Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 20
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Her şeyi geçtim yarım saattir isme gülüyorum. Allasen love liver nedir ya asdadasdadadsdsdasjdjdjrifofkfjeoxogkrjskzpmdnekdifkrnwksofnnekdks Hani bu otaku japonlarin ingilizcelerinin olmadığını zaten

şu olaya tepkim

neymiş bu love liver lar ya  isimleride bi garip zaten  :teehee-crazy-rabbit-emoticon: saçma bi sebep :P ayrıca ne biliyosun okunmadıını  one piece'in  sanane ki  :ragecomic10:  

Ben daha ne demiş anlamadım 

Benim anladığım kadarıyla tapınak ile  Love Live yapımcısının ortak reklam yada kampanya düzenlediğini düşünmüş,neden yapılıyor,tapınak neden buna karıştırılıyor demeye getirmiş.Öteki otakular da toz kondurmamak için ötmüş ne olduğuna bakmadan.

Anladığım bu benim:)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yaa vlşmsdğdlişvlşsmslşmvsdliflksdşflilşcxvlşlifs

Çok güldüm artık papatyayım bu konuyu terk ediyorum teşekkürler. '-'

Ölmek mi istiyorsun. :=)))))))))

SAO'culardan daha beter gibiler sankim. Yazdıkça yazasım geliyor duramıyorum. ;-;

Düzenlenme: Witch tarafından
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Her şeyi geçtim yarım saattir isme gülüyorum.

Allasen love liver nedir ya asdadasdadadsdsdasjdjdjrifofkfjeoxogkrjskzpmdnekdifkrnwksofnnekdks

Hani bu otaku japonlarin ingilizcelerinin olmadığını zaten biliyoruz. Onu gectim herhalde kendilerince "love live siz yasayamam" demek istemis o yuzden liver koymuslar.

Ama liver karaciğer demek qweqwwew

Edit: ben de kendi grubumu kuruyorum o zaman! To lover lar olarak liverlara savaş açıyorum!! Yasasin to love ru kardeşliği!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.