Jump to content

Mahouka Türkçe Light Novel

asdasd6

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

.....

Önerini düşündüm, anime ve kitapları gözden geçirdim. İsterdim ki hepsini çevireyim.  :hell-yes-onion-head-emoticon:   Animenin kaldığı yerden devam etmeye karar verdim. Geçmişi anlatan 8. kitaptan ba

0.Bölüm Eklendi.

animenin kaldığı 9. novelden devam etse, linanın girdiği yerden. aradaki 5. novelide yapabilirsin. anime olanları tekrar yapmak boş yere çok vakit harcatır. ben ingilizce bildiğim için okudum, ama baştan başlarsan, bilmeyenler anime dışındakilerden hiçbirşey öğrenemeyecek çok uzun bir süre. yani yapcaksan 5.i yap veya 9.dan falan başla

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kalbim biran durdu yani :D Çok uzun zamandır beklediğim birşey çok teşekkürler :D

Başlayacaksan yaz tatili arcı vardı dokuz okul sonrası olan arcdı galiba animede atlayıp yokohamaya geçtiler yanlış biliyor olabilirim 
Baştan başlaman daha iyi olabilir ama animede geçmeyen çok kısım varmış çünkü atlanmamış olur 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çeviride şimdiden k .gelsin  anımenın kaldıgı yerden baslaman ıyı olmus ama bir ricam var senden mumkunse anımede  lisler arası yarısma ve bilgi yarısması arasında atlanan yaz tatili arcı vardı ufak bir şey onuda çevirebilirsen fena olmaz aslnda anımenın kaldıgı yerden dvm edersen orası  gecılmıs olur sanırım

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

boşver 5i geç, beşle hiç uğraşma anlamsız hikayeler ya, önemsiz gerçekten, geçmişlerinin anlatıldığınında vol 8 inde mangası var (http://www.mangapanda.com/mahouka-koukou-no-rettousei-tsuioku-hen) mangası var baya bi ilerlemiş vaziyette onuda çevirme, vol 9 dan başla direk, illa 8 i çevircem diyosan mangayı çevir betimlemeleri çevirmekle uğraşma daha çabuk bitirirsin.

bide ordaki 15 le 16 tamamlanmış çeviriler mi?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.