Jump to content

Mahouka Türkçe Light Novel

asdasd6

Önerilen İletiler

Geçmişini manga olarak okudum tabi ne kadar doğru bilmiyorum novele göremi mangası %100 emin değilim, zaten animenin tüm arcları manga olarak yayınlanıyor onlar çevirilirse türkçeye akıllardaki soru işaretleride gider senin içinde iyi olur mangaya bakın dersin
Yinede içimde bir merak kaldı animede teyzesi çağırıyor ve bitiyor ne güzel 2.sezon habercisi yada movie dedim ama :( Barış artık olduysa birşey eve gittikleri kısımda özet geçersin umarım, inşallah okursun yazımı :D 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 55
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

.....

Önerini düşündüm, anime ve kitapları gözden geçirdim. İsterdim ki hepsini çevireyim.  :hell-yes-onion-head-emoticon:   Animenin kaldığı yerden devam etmeye karar verdim. Geçmişi anlatan 8. kitaptan ba

0.Bölüm Eklendi.

Geçmişini manga olarak okudum tabi ne kadar doğru bilmiyorum novele göremi mangası %100 emin değilim, zaten animenin tüm arcları manga olarak yayınlanıyor onlar çevirilirse türkçeye akıllardaki soru işaretleride gider senin içinde iyi olur mangaya bakın dersin

Yinede içimde bir merak kaldı animede teyzesi çağırıyor ve bitiyor ne güzel 2.sezon habercisi yada movie dedim ama :( Barış artık olduysa birşey eve gittikleri kısımda özet geçersin umarım, inşallah okursun yazımı :D

flashback kısmı dışında neden çağırdığını anlatırım çok kısa zaten orası, vol 8 şöyle başlıyo, miyuki ile tatsuya yotsuba evinde maya ile görüşmeyi beklerken miyuki geçmişi hatırlıyo,(orda şimdiki zamandan kopup bi 15 20 sayfageçmişten bahsediyo, sonra tekrar günümüze dönüyolar bir iki cümle konuşup tekrar geçmişe dönüyor hikaye, vol 8 de şuanki zamanda geçen kısım çok kısa anlatırım onu. mangayı inceledim evet gerçekten vol 8'deki günümüz kısımlarını dahil etmemişler, herhalde ana serinin ortasından girdikleri belli olmasın diye, ben vol 8 i bi inceleyeyim nerde günümüze geliyorlar nerde geri dönüyorlar bölüm bölüm anlatırım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.