Jump to content

Antalya'dan Selamlar

Faramir

Önerilen İletiler

Merhaba Arkadaşlar,Ben Ege 17 Yaşındayım aranıza Antalya'dan katılıyorum.Neredeyse 2 yıla yakındır anime izliyorum ve takip ediyorum.Manga için ne yazık ki aynı şeyi söyleyemeyeceğim nedeni ise,sadece elimde olursa okumayı seviyorum  internetten okumayı sevmiyorum.Turizm okuyorum bölümüm aşçılık,iki farklı yabancı dil biliyorum.(Rusça & İngilizce)Bunun dışında Tarihe çok büyük bir merakım var ve kitap okumak en büyük hobilerimden biridir.Bunun yanı sıra tabi ki anime izlemek,boş zamanlarımda ise kısa makaleler ve hikayeler yazmayı seviyorum.Foruma üye oluş nedenim ise ne yazık ki çevremde hiç anime izleyen ve seven insan yok.Forum sayesinde belki bir iki kişi ile tanışırım anime,manga,japonya ve tarih seven bunlardan birini sevmesi bile yeter yani neyse fazla uzatmak istemiyorum arkadaşlar şimdi favorilerime geçeceğim buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim.

Favori Animelerim

1-)Fullmetal Alchemist: Brotherhood

2-)Zetsuen No Tempest

3-)Code Geass Serisi

4-)Kyou Kara Maou!

5-)Akame Ga Kill!

6-)Toaru Hikuushi e no Koiuta

7-)Senjou no Valkyria

Aklıma Gelen Favorilerim Bunlar bu arada ilk animem bir movie olan;First Squad - The Moment of Truth tabi ki de Pikachu,Yugioh ve Beyblade serisini saymıyorum küçükken izlemiştim onları çünkü ama animeyi bu kadar sevmemin nedeni 2 yıl önce ki bu movie aslında kendisini fazla sevmemiştim konusu değişikti ama bir o kadar da saçmaydı.Neyse lafı uzatmayacağım sorularınız olursa cevaplamaklatan memnuniyet duyarım.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

sevdiğin animelere bakınca anime zevkin iyi ama çok izlememişsin gibi göründü bana :D en azından GC-SAOdan ibaret değil yani  :head2:  hoşgeldin.

Teşekkürler evet fazla izlemedim şuan 150-200 arası izlediğim anime binlerce anime olduğunu düşünürsek az size katılıyorum kesinlikle açıkçası SAO'yu izledim 1.Sezonun belirli bir yerine kadar çok güz

Hoş Geldin, Tarih seven birini görmek ne hoş :D :D

birde manga okumak da güzeldir Elde olmasının keyfi ayrı ama tablet telefon gibi şeylerden okumak da fena değil yani 

hoşgeldin

imzandaki söz kime ait?

Zetsuen No Tempest serisinde Aika söylüyordu sanırım o da Şekspirden mi ne alıntı yapıyordu Hamlet de olabilir
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.