Jump to content

Antalya'dan Selamlar

Faramir

Önerilen İletiler

• Yanıtlar 25
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

sevdiğin animelere bakınca anime zevkin iyi ama çok izlememişsin gibi göründü bana :D en azından GC-SAOdan ibaret değil yani  :head2:  hoşgeldin.

Teşekkürler evet fazla izlemedim şuan 150-200 arası izlediğim anime binlerce anime olduğunu düşünürsek az size katılıyorum kesinlikle açıkçası SAO'yu izledim 1.Sezonun belirli bir yerine kadar çok güz

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Hemşehirimin forumda olması güzel his :D

1-2 tane çok fazla popüler olmamış ama güzel anime izlemişin.Tavsiyem aynı şekilde devam etmendir.Arada derede unutulan değeri bilinmeyen dile gelmemiş o kadar çok anime var ki.Öneri istersen herkes yardımcı olur ^_^

sevdiğin animelere bakınca anime zevkin iyi ama çok izlememişsin gibi göründü bana :D en azından GC-SAOdan ibaret değil yani  :head2:  hoşgeldin.

Güzel yorum güzel dokundurmalar :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler evet fazla izlemedim şuan 150-200 arası izlediğim anime binlerce anime olduğunu düşünürsek az size katılıyorum kesinlikle açıkçası SAO'yu izledim 1.Sezonun belirli bir yerine kadar çok güzeldi.Ondan sonra bozdu bende birinci sezonu izledim 2'ye başlamadım bile.Genelde dediğiniz gibi Kıyıda Köşede kalmış animeleri izlemeye çalışıyorum bana daha hoş geliyor.Tavsiyeleriniz için teşekkür ediyorum.

Aramıza hoşgeldin dostum. 2 hafta öncesine kadar bende antalyadaydım. :3 

İmzandaki animenin adını öğrenebilir miyim ? :D Dikkatimi çekti konusuna falan bakmalıyım. ^^ 

Kami-sama no Inai Nichiyoubi animenin adı.Ayrıca Teşekkür ediyorum bu işler şans hep benimde zaten Antalya'dan belki gitme durumum var :)

Selam Genç ^_^ Hoşgeldin Foruma...

Hemşehirimin forumda olması güzel his :D

1-2 tane çok fazla popüler olmamış ama güzel anime izlemişin.Tavsiyem aynı şekilde devam etmendir.Arada derede unutulan değeri bilinmeyen dile gelmemiş o kadar çok anime var ki.Öneri istersen herkes yardımcı olur ^_^

Teşekkür ederim evet kıyıda köşede kalmış gerçekten çok güzel animeler var.Ga-Rei Zero,Cross Ange: Tenshi to Ryuu no Rondo,Kakumeiki Valvrave,So Ra No Wo To,Girls und Panzer,Giovanni no Shima bunlar sanırım kıyıda köşede kalmış ama özellikle Ga-Rei Zero,Cross Ange ve Valvrave'i hiç unutamayacağım dram açısından :/ 

Ayrıca herkese teşekkür ediyorum sağolun.Hoşbulduk!!!

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.