Jump to content

こんにちは

YukkiPan

Önerilen İletiler

(っ⌒‿⌒)っ 

♦İlk olarak merhabalar ben Özge! 16 yaşında olup bu sıcak yaz günlerinde , artık biraz havalar soğumaya başladı sanki ama neyse, odasında bir şişe soğuk su ile anime izlemeye çalışanlardanım (^v^)

♦Anime ile tanışmam Ruhların Kaçışı (Spirited Away) sayesinde oldu ki o zamanlar 2. veya 3. sınıfa yeni geçmiştim ( ゚乛゚). Ama durmadan izlemeye başladığım zaman büyük ihtimal şans eseri bulduğum 2012 yılında yeni başlamış olan ve hala umutlan 2. sezonunun çıkacağına inandığım Tonari no Kaibutsu-kun ile tanışmamla başlamıştır. Buna bağlı olarak ise en sevdiğim karakter Yoshida Haru'dur (@^▽^@)ノ

♦Karakterimden bahsetmem gerekirse biraz fazla pimpirikli biriyimdir ( ゚乛゚)baya fazla hemde. Bu huyumu uzun zamandır yenmeye çalışıyorum umarım bu konuda burada rahatsızlık vermem ( ´・___・)

♦PC veya konsol fark etmez oyun oynamayı seven bir insanım. Favori oyunum The Last Of Us'dır (ノ゚ο゚)ノミ★゜・。。・゜゜・

​♦Ayrıca resim yapmayı da severim  ^-^

☼ Umarım hep beraber güzelce anlaşırız hepinizle tanıştığıma şimdiden memnun oldum ☼

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 26
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

(っ⌒‿⌒)っ  ♦İlk olarak merhabalar ben Özge! 16 yaşında olup bu sıcak yaz günlerinde , artık biraz havalar soğumaya başladı sanki ama neyse, odasında bir şişe soğuk su ile anime izlemeye çalışanlardanım

Hoşgeldiin Foruma Özge ^_^

Hoşbulduk~!! ヽ( ˃ ヮ˂)ノ

Foruma Hoşgeldin... Rahatsız Edeceğini Sanmam. Sorun Olursa Mesaj Atabilirsin Çekinme... (Cihan Bende Memnun Oldum.)...

Bende memnun oldum teşekkür ederim ^^

hoşgeldiniz genç bayan :) umarım eğlenirsiniz forumda

Teşekkür ederim umarım ^^

Hoş geldin foruma! Keyifli forumlar.

Ayriyetten:

Senpai ister misin?   :LTkJN9u:  (Kouhai arayışındayım her zaman)

Sende hoşgeldin :D

Ve senpai istemiyorum teşekkürler  :D

Hoş geldin umarım eğlenebilrsin forumda ^_^

Teşekkür ederim umarım eğlenirim  ^_^

hoşgeldin, kanji yerine romaji kullanmalısın, japonca az biraz biliyoruz ama kanji anlayabilecek kadar değil :D iyi forumlar.

Ovv bu konuda dikkatli olacağım tavsiyen için teşekkür ederim *-* Ve hoşgeldin dediğin için de teşekkür ederim  :D

Hoşgeldin Özge  ^_^ bende Memnun Oldum.  :) 

Teşekkür ederim ^^

Hoşgeldin foruma. Keyifli zamanlar geçirirsin umarım. :3 

Herhangi bir konuda sıkıntın olursa çekinmeden yazabilirsin, yardımcı olmaya çalışırım. ^^ 

- Güzel konu, emek harcanmış. ^^ ​Baya uğraşmışsın yalnız. :D

Hoşbulduk ^^ Bu tarz konularda emek harcamayı seven bir insanım  :D  teşekkürler  ^_^

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

(っ⌒‿⌒)っ 

♦İlk olarak merhabalar ben Özge! 16 yaşında olup bu sıcak yaz günlerinde , artık biraz havalar soğumaya başladı sanki ama neyse, odasında bir şişe soğuk su ile anime izlemeye çalışanlardanım (^v^)

♦Anime ile tanışmam Ruhların Kaçışı (Spirited Away) sayesinde oldu ki o zamanlar 2. veya 3. sınıfa yeni geçmiştim ( ゚乛゚). Ama durmadan izlemeye başladığım zaman büyük ihtimal şans eseri bulduğum 2012 yılında yeni başlamış olan ve hala umutlan 2. sezonunun çıkacağına inandığım Tonari no Kaibutsu-kun ile tanışmamla başlamıştır. Buna bağlı olarak ise en sevdiğim karakter Yoshida Haru'dur (@^▽^@)ノ

♦Karakterimden bahsetmem gerekirse biraz fazla pimpirikli biriyimdir ( ゚乛゚)baya fazla hemde. Bu huyumu uzun zamandır yenmeye çalışıyorum umarım bu konuda burada rahatsızlık vermem ( ´・___・)

♦PC veya konsol fark etmez oyun oynamayı seven bir insanım. Favori oyunum The Last Of Us'dır (ノ゚ο゚)ノミ★゜・。。・゜゜・

​♦Ayrıca resim yapmayı da severim  ^-^

☼ Umarım hep beraber güzelce anlaşırız hepinizle tanıştığıma şimdiden memnun oldum ☼

Hoşgeldiin  :cheer2-onion-head-emoticon:  Eğer oyunlar ile aran cidden iyiyse imzamada bakmanı öneririm :P 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.