Jump to content

IMDB Anime Sıralaması

asci

Önerilen İletiler

Şimdi anladım, o zaman doğru. Az kişi oy verdiği için listeye giremiyor, sınır 1000-2000 veya 5000 mi acep :smile_artiz:  Zaten değeri bilinememiş (underrated) bir seri LotGH :calm-down-crazy-rabbit-emoticon

Listeye girebilmeleri için minimum 5000 oy almış ve en azından 5 bölüm yayınlanmış olması gerekiyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 46
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Yeni Yayımlanan IMDB Diziler Listesi ile IMDB Anime Sıralaması da Beliriyor   eçtiğimiz günlerde beta olarak başlayan IMDB Top 250 TV sıralamasında anime serileri de yer alıyor. Sıralamanın bu erken

(Bleach olmayan bir liste)  Oldu o zaman..  :lol:

Rainbow nasıl olmaz bunların çoğundan çok daha kaliteli

Şimdi anladım, o zaman doğru. Az kişi oy verdiği için listeye giremiyor, sınır 1000-2000 veya 5000 mi acep :smile_artiz: Zaten değeri bilinememiş (underrated) bir seri LotGH :calm-down-crazy-rabbit-emoticon

Adminim şimcik sen underrated terimini yazarken oraya bizi mi eziyosun anlamıyoruz da Türkçe yazman gerekiyomuş gibi, yoksa kendi kurallarını mı çiğniyorsun(Tr ve Jpn hariç dil yok!!!) ben anlamadım asfdas
İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Şu saçmalığa bak Mushishi'yi Code Geass'ı Berserk'i Dragon Ball'ı ve One Piece'yi Listede geçen seriye bak.''Shingeki No Kyojin'' (!) Dalga değil Tsunami geçilmiş.Shingeki bu serileri geçmiş ya bunlara resmen hakaret olmuş.

Şu Shingeki'nin yerini alacak baya sağlam seriler varken oraya yerleşmesi komik.Bu Saydıklarım serileri de geçmesi daha da komik

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Listede 3 tane Dragon Ball mı var ben mi kör oldum?? Bu ne abi ya? Neden abartılıyor Dragon Ball bu kadar acaba? İnanılmaz cidden! Dragon Ball'ı bitirmiş ve ilk animesi olmuş biri olarak, sırf Goku'nun seiyuu'su yeter adamı bıktırmaya. 30-40 bölüm aynı canavarla savaşıyorlar. Çok fazla uzatılmış ve abartılan bir anime bence. Kurgusunda ilginç şeyler var ama o kadar mükemmel değil. Bir de kesinlikle ve kesinlikle Sao ile Naruto'nun listeye girmesini istemem. Sao zaten müthiş bir kuğunun içine edilme eseri. Naruto'da ise bir tane bile kötü karakter yok... Çünkü hepsi iyiye dönüştürülüyor.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.