Jump to content
Türk Anime TV Forum
Kafuariku ^-^

Clash Of Clans

Önerilen İletiler

Evet sevgili adminlerim lütfen konuyu silmeyin.

Evet arkadaşlar bizim bir klanımız var oyun oynayan arkadaşlar skype tan veya buradan iletilşime geçerler. Klanımız 3. Seviye ve 16 kişiyiz yeni üyeler bekliyoruz. Oynayan arkadaşlar iletişime geçerlerse çok sevinirim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

mimkinatı yok diyesim geldi, bence de bir çeşit hile var zaten nasıl 1000 kapasitede o kadar şey oluyorsa

Hileli ise cidden hilesini öğrenmek isterim. :D Kai bunu görürsen bana cevap ver bari. :'(

Bu arada geçen ne konuda yardım istedin anlamadım az daha açık olsan ? Kai !!!1!1!1!11 *-*

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Herkes oynuyor arkadaş bu oyunu, millet elinden bırakmıyor. Bende mi girsem şu oyun işine cepten, oyunlardan pek hoşlanmam ama, gerçi nasıl oynanacağınıda bilmiyorum :(

Telefonu iyi ısıtıyor baya da bir uğraştırıyor oyun hiç bulaşma derim :D

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Ben oynamıyorum hatta sinirimi bozuyor bile. O ufacık şeyler görünmüyor. Ekranı büyütsem de görmesem iyidir. -_- Hem bir de klanda iyi anlaştığınız birileri var ise tamam artık sabah akşam boş vakitlerde konuşup duruyorlar.-kardeşinden dert yandı, kıskanç abla^^tehlikeli bölge- Bence vakit alan bir oyun. Bilgisayardan oynana bilir ama. :D Bluestacks kurarsanız oradan indirip oynanıyor. Bu tür android market veya başka başka yerlerden -işte yazıyordu orada adlarını bilmiyorum- indirilen oyunlar. Ama şunun kapladığı alana değmez yine de emek ! Hem ille güncelletiyor kendini peki telefondaki 'yeterli alan yok' sorunu ne olacak bal gibi yer var ?! Ay fenalık bastı. :'( Ayrıca yükselince ve yükselecek kademe kalmamışsa yada oyun gerçek zamanlı gittiğinden bekleme süreleri can sıkıcı oluyor, bu yüzdendir level arttıkça zevki kaçıyor bencee ve yeni oyun açmaya bile yöneliyor insan. Ama oradaki fuzuli ağaçları temizlemeyi seviyorum. :P

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Üye olun ve sitemizin tüm avantajlarından yararlanın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

• Bu sayfadaki üyeler   0 üye

Şu an bu sayfayı görüntüleyen bir üye yok