Jump to content

Clash Of Clans

Kafuariku ^-^

Önerilen İletiler

• 2 ay sonra...

mimkinatı yok diyesim geldi, bence de bir çeşit hile var zaten nasıl 1000 kapasitede o kadar şey oluyorsa

Hileli ise cidden hilesini öğrenmek isterim. :D Kai bunu görürsen bana cevap ver bari. :'(

Bu arada geçen ne konuda yardım istedin anlamadım az daha açık olsan ? Kai !!!1!1!1!11 *-*

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ben oynamıyorum hatta sinirimi bozuyor bile. O ufacık şeyler görünmüyor. Ekranı büyütsem de görmesem iyidir. -_- Hem bir de klanda iyi anlaştığınız birileri var ise tamam artık sabah akşam boş vakitlerde konuşup duruyorlar.-kardeşinden dert yandı, kıskanç abla^^tehlikeli bölge- Bence vakit alan bir oyun. Bilgisayardan oynana bilir ama. :D Bluestacks kurarsanız oradan indirip oynanıyor. Bu tür android market veya başka başka yerlerden -işte yazıyordu orada adlarını bilmiyorum- indirilen oyunlar. Ama şunun kapladığı alana değmez yine de emek ! Hem ille güncelletiyor kendini peki telefondaki 'yeterli alan yok' sorunu ne olacak bal gibi yer var ?! Ay fenalık bastı. :'( Ayrıca yükselince ve yükselecek kademe kalmamışsa yada oyun gerçek zamanlı gittiğinden bekleme süreleri can sıkıcı oluyor, bu yüzdendir level arttıkça zevki kaçıyor bencee ve yeni oyun açmaya bile yöneliyor insan. Ama oradaki fuzuli ağaçları temizlemeyi seviyorum. :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• 10 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.