Jump to content

Herkese merhaba!

Anonymmy

Önerilen İletiler

Hoş geldiiin :P  Her ne kadar nickinden dolayı hala biraz çekiniyor olsam da daha çoook iletine dadanacağımızı (Witchle :P ) söylemeliyim galiba :whistling:  Neyse tamam ufaktan gideyim ben :D Muhabbet köşemizede uğramayı unutma :)

Hehehehehe hoş buldum teşekkür ederim :3 

Hoş Geldin. Benden tavsiye flood yapmamanı öneririm . :D

Hoş buldum, bu tavsiyeni göz ardı etmeyeceğim teşekkürler :3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 31
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

Öhöm öhöm, utandım şimdi.. Neyse hepinize merhaba arkadaşlar  :D Anime izlemeyi çok istiyordum son 1 senedir etrafımdaki insanlar hep muhabbet ediyordu animeler hakkında falan, dedim kesin bu yaz başl

Hemen düzenledim hahaha teşekkürler hoşbuldum :LTkJN9u:

Hoş geldin Aleyna :) Kuralları okumuşsun ama imzan hala kurallara aykırı... Bir an evvel düzeltmeni öneririm :) Bunun dışında forumdaşlardan birisi tanışma konusunda anime önerisi istenmemesi gerektiğ

Hoşgeldin senin gibi animeye yeni başlayan birine önerebileceğim animeler Death Note - Code Geass - Shingeki no Kyojin dir bunlar yeni başlayanların ilgisini baya çeker ve onları animeye bağımlı yaptırır

İzleyeceklerim listemde bu üçü de var, bu gece Shingeki no Kyojin ve Death Note başlayacaktım zaten, teşekkürler hoşbuldum:3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hosgeldın aleyna anıme dunyasına bı kere gırdınmı cıkazmazsın :/ bu arada death note, vampıre knıght bunları sevecegını dusunuyorum kesınlıkle izle death note izlemeden konu açmakta yasak kurallarıda oku lutfen :D ıyı forumlar !!!

Teşekkürler hoşbuldum:3

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Forum Admin

Hoş geldin Aleyna :)

Kuralları okumuşsun ama imzan hala kurallara aykırı... Bir an evvel düzeltmeni öneririm :)

Bunun dışında forumdaşlardan birisi tanışma konusunda anime önerisi istenmemesi gerektiğini belirtmiş ancak öneri verilmeye devam edilmiş bu da tanışma konusunu haliyle sohbet konusuna çevirmiş... Kurallara dikkat edelim lütfen :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır, konuya cevap yazamazsınız.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.