Jump to content

Shingeki no Kyojin:Junior High Açılış Parçası Yine Linked Horizon'dan Geliyor!

asci

Önerilen İletiler

Shingeki no Kyojin: Junior High Açılış Parçası Yine Linked Horizon'dan

1441053804-shingeki-no-kyojin-chuugakkou

Aslında şuanki anime endüstrisinin yaptığı genel işlerin sonuçlarından bu da.Yani yeni anime bekleniyor ve izleyicilerin ilgisini o zaman kadar biraz daha üstünde tutmak istiyorsan spinoff manga,OVA kullanırsın.Bu sayede seyircilerin ilgisi ilk günkü gibi taze kalır :D Neyse asıl konuya dönelim.

Duymuşsunuzdur,Shingeki! Kyojin Chūgakkō adlı bir spinoff manga devam etmekte.(Mangakası İsayama Hajime değil,o asıl manga ile ilgilenirken Saki Nakagawa ise bu spinoff'u devam ettiriyor.)

Bu spinoff manganın da anime adaptasyonu duyurulmuştu.Muhtemelen 5-10 dakika aralığında çerezlik serilerden olacak olan Junior High'ın açılış parçasını kimin seslendireceği de açıklandı.Açıklamaya göre bu açılışı "da" Linked Horizon seslendirecek.Yeni açılış parçasının ismi de"Seishun wa Hanabi no You ni"(Gençlik,havai fişek gibi).Bu single'ı ise 5 Ekimde sadece dijital ortamdan satışa çıkacak.Anime de 4 Ekimde yayınlanacak.

1441053632-linked-horizon.jpg?resize=400

Daha önce de asıl serinin iki açılışını seslendiren sanatçıydı aynı zamanda.Daha önce tanıyan pek olacağını sanmıyorum ama Shingeki no Kyojin ile ünlenmişti.Hatta 2 parçalık single'ı bile Japonya'da haftalarca en çok satan ilk 5'te kalmıştı.Geçenlerde serinin beklenen ikinci sezonunun da açılışlarını Linked Horizon'un yapacağı söylenmişti.Parçaları aslında güzeldi ancak bu takıntı neden ben hala anlamadım.(belki mangakanın yakın arkadaşı falandır:) )

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yakın arkadas meselesi olduğunu düşünmüyorum, her şekil snk denince ilk akla gelen seylerden biri oplar ve tıpkı pp nin endingleri hep egoistle yapması gibi anlaşmalı olabileceğini düşünüyorum.

yakın arkadasıysa bile adamın sesi seriye süper gidiyor. yukarda öbür üyenin de belirttiği gibi tam olarak olmasada chibi gibi bişeye ne kadar gider bende bilmyorum doğrusunu söylemek gerekirse  ama bi şekilde uyacak moda gelir heralde, hem alışılagelmiş birşey. takıntı gibi görülüyorsa fanların hoşuna gittiğinden kullanyorlar derim ben ki bence aot a başka kimsenin sarkısı op olarak gitmez

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Mangaka ile arkadaş olup olmamaları önemli değil. Seri için oldukça etkili parçalar yapmıştı. Örnek vermek gerekirse; Kuroko no Basket serisinin 3. sezonunun 2. açılış müziği hariç Serinin diğer açılış müziklerini GRANRODEO grubu yapmıştır. 3. sezonun 2. açılış müziğini de 2.sezonun 2.bitiş müziğini yapan Tensho Ono yapmıştır.

Konuya dönecek olursak bu seri ile ilgili biraz bilgi edindim keyifli olucak gibi. Shingeki no Kyojin 2.sezonu gelene kadar çerez niyetine idare eder :)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

yakın arkadas meselesi olduğunu düşünmüyorum, her şekil snk denince ilk akla gelen seylerden biri oplar ve tıpkı pp nin endingleri hep egoistle yapması gibi anlaşmalı olabileceğini düşünüyorum.

yakın arkadasıysa bile adamın sesi seriye süper gidiyor. yukarda öbür üyenin de belirttiği gibi tam olarak olmasada chibi gibi bişeye ne kadar gider bende bilmyorum doğrusunu söylemek gerekirse  ama bi şekilde uyacak moda gelir heralde, hem alışılagelmiş birşey. takıntı gibi görülüyorsa fanların hoşuna gittiğinden kullanyorlar derim ben ki bence aot a başka kimsenin sarkısı op olarak gitmez

Mangaka ile arkadaş olup olmamaları önemli değil. Seri için oldukça etkili parçalar yapmıştı. Örnek vermek gerekirse; Kuroko no Basket serisinin 3. sezonunun 2. açılış müziği hariç Serinin diğer açılış müziklerini GRANRODEO grubu yapmıştır. 3. sezonun 2. açılış müziğini de 2.sezonun 2.bitiş müziğini yapan Tensho Ono yapmıştır.

Konuya dönecek olursak bu seri ile ilgili biraz bilgi edindim keyifli olucak gibi. Shingeki no Kyojin 2.sezonu gelene kadar çerez niyetine idare eder :)

arkadaş meselesini şakasına yazmıştım :)

yoksa şarkıcının bağlı olduğu stüdyo ,ilgili animenin sponsorlarındansa açılış ve kapanışa karar verebiliyor,ya da yönetmenin seçeneklerini ayarlayabiliyor.(manganın animeye adapte edilmesi anlaşmaları yapılırken mangakanın özel isteği olursa ayrı tabi.)

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.