Jump to content

Twitter'dan Love Live! Hayranlarını Tehdit Eden Genç Tutuklandı

asci

Önerilen İletiler

Twitter'dan Love Live! Hayranlarını Tehdit Eden Genç Tutuklandı

Bugün yine otakuları ilgilendirecek ilginç bir olay yaşandı Japonya'da.

Toyama şehrinde yaşayan 15 yaşındaki bir lise 1. sınıf öğrencisi tutuklandı.Sebebi ise Twitter'dan Love Live! hayranlarına yönelik yazdığı tehdit mesajları.

https://www.youtube.com/watch?v=evWH_BUZtn4

Yakalanan şüpheli twitter hesabından,"Bu ülkedeki Love Live! hayranlarının hepsini kendi ellerimle öldüreceğim! Hayranlara broşürler saçarak tiyatrolarda,onlara bir adım daha yaklaşıp kandırıyorlar.Onların bu şekilde yaşamasına izin vermeyeceğim ve kesinlikle herbirini öldüreceğim."

şeklinde konuşmuş ve elinde bir bıçakla çektiği fotoğrafı paylaşmıştı.

Bu tehditlerden sonra Love Live!'in gösterimde olduğu sinemalarda güvenlik tedbirleri arttırıldı.Buna ek olarak Love Live!'in ondan sonra izlenmesi de artmış.(Hayranlar da ona mı meydan okuyor şimdi anlamadım,azaltmaya çalışırken ters tepmiş.Cidden farklı insanlar bu Japonlar :) )

Tutuklandıktan sonra da:"Animeleri ben de çok severim ancak bu fanların bu şekildeki iğrenç davranışlarından nefret etmeye başladım" şeklinde konuştu

//Ben ilk başta geçenki One Piece'e hakaret ettikleri haberlere öfkelenip yaptığını düşünmüştüm.Şimdi düşündüm de çocuk da haksız değil hani,fanlık da dozunda olmalı,ancak yapılması gereken de bu değildi

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

LOL ya - adamlar yalnız 15lik ergen dememiş tutuklamış insan gözaltına alır ha kötü bişi mi bence değil her zaman öldükten öldürdükten sonra mı hapse atcanız demiyoz mu adamlar işini yapmış hayır inkarda etmiyo

Tutuklandıktan sonra da:"Animeleri ben de çok severim ancak bu fanların bu şekildeki iğrenç davranışlarından nefret etmeye başladım" şeklinde konuştu harbi LOL !! Barim anime hele ki öle bi anime değilde hırsızlıktan yolsuzluktan dem vuraymış diycem adamlar ütopik yaşıyo zaten walla sıkıntıdan kaşınmış herhalde :) hep adrenalin eksikliğinden oluyo bunlar

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu 15 yaşındaki ergenin bir Oda fanı olma olasılığo çok yüksek daha geçenlerde Eiichiro Oda yanlış anlaşılmış bir kelime ile Love Live a sanki hakaret gibi algılanan bir kelime kullanmış . Tabi fanlar dururmu Love Live fanları hemen Oda ya laf atmaya başlamışlar. Örnek : One Piece artık eskidi. Oda sen git emekli ol yaşlandın artık gibi laflar attı Love Live fanları . Tabi One Piece fanları dururmu hemen onlarda laf atmaya başladı Örnek: Oda senseiye böyle hitap edemezsiniz . Sizin mangakanız asla Oda sensei gibi olamaz. (normalde küfürde var ama ben en iyisi sölemiyim  :D ) gibi laflar attı her iki animeninde fanları ve  arasında bir çatışma oldu birkaç hafta sonrada 15 yaşında bir ergen çıkageldi (One piece yaş ortalaması zaten 15-16-17) sizce bu bir tesadüfmü ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.