Jump to content

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

No_MerCy

Önerilen İletiler

AC serisi başta iyiydi de sonradan tırtlamaya yüz tuttu bence.Revo. beri tadı tuzu kalmadı her oyunda farklı kişiler aynı mekanikler farklı arayüzler  :smile_artiz:

Beğendiğim seri olarak... Star Craft serisi  B) Hele birde Wings of Liberty ve Heart Of Swarm oynayınca insanın haz limitleri doruğa çıkıyor .Magnum yemiş kadar oluyorsun :D

PS: İcy Tower'da güzel konulu.İnsan merak ediyor o kuleye nasıl giriyon en tepede ne var  :LTkJN9u:

Nasıl bir hazdır o yaa :D starcraft iyidir ya bende var arada girerim ama wings of liberty oynamadım. Paralı olduğu için :P ama online oynanan maplar var güzel :D şu aralar grupca Aion oynadığımızdan ötürü giremiyorum :P

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

konusu en güzel seri kim ne derse desin warcraft serisidir :D film tadında seri. sadece oyun içindeki konuşmalar bile 5 saat  lık bir hikaye xD

Anime Neyse Oyunlarıda Öyle Oluyor Fark Olmuyor :D Doğru Tahmin

ajsdhjkfg Mario  :smile_oleyo:   Başka oyun konusu bilmiyorum :D    Ama SD Fighther diye bir atari oyunu vardı onun konusu idare ederdi  :smile_artiz:

• Forum Admin

Aaaaaa benim de oynadığım konusunu beğendiğim bir oyun var :D ( yazar başka yeni oyun oynamadı  :ph34r: )

Aslında ben sadece bir karakterin hikayesini ilginç bulmuştum bu oyunda : Left 4 Dead : Witch 

Zombi virüsü salgınında ağlayarak ve bağırarak yardım isteyen genç bir bayanın zombisi olduğu düşünülüyor.. Kendisi oyunun en güçlü karakterlerinden birisi. 

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Aaaaaa benim de oynadığım konusunu beğendiğim bir oyun var :D ( yazar başka yeni oyun oynamadı  :ph34r: )

Aslında ben sadece bir karakterin hikayesini ilginç bulmuştum bu oyunda : Left 4 Dead : Witch 

Zombi virüsü salgınında ağlayarak ve bağırarak yardım isteyen genç bir bayanın zombisi olduğu düşünülüyor.. Kendisi oyunun en güçlü karakterlerinden birisi. 

bu bildiğimiz ergen bence :lol:

2:40 :lol: :lol:

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Nasıl bir hazdır o yaa :D starcraft iyidir ya bende var arada girerim ama wings of liberty oynamadım. Paralı olduğu için :P ama online oynanan maplar var güzel :D şu aralar grupca Aion oynadığımızdan ötürü giremiyorum :P

Parasız oyun mu var  :smile_artiz:

Online olarak aylık ücreti yok ama öyle düşünüyorsan diyim.30 liraya almıştım indirimdeyken şimdi sanırım 50 filandır.

Ben Aion'u bırakalı sanırım 1 sene oluyor.Oyuna giriş 20 dk sürdüğünden ilk çıktığı zamanlar gına gelmişti.Gerçi uçmak falan güzeldi.

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Yok Oy

Yok baya seri bitirdim :D ac seriside 1 2 3 neyse ıyıdıde sonradan hep aynı şeyi tekrarlıyınca kötü oldu halada bunu yapmaya devam ediyor patapon serisine bakmanızı tavsiye ederim çok seversiniz bu arada kimse nfs serisini deyinmemiş sonuç olarak the run baya iyidi :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Steam linkini atar mısın onun baktım göremedim

Al sana mario :D 10 dk izle gerisi gelir zaten :D Hayatımı yidi bu mario  :depressed1-onion-head-emoticon:

bro k.b steam nerden aklıma geldi oyun internetten oynanıyodu :D 

buyur linki :https://www.scirra.com/arcade/adventure-games/there-is-no-game-817 oyun 10 dklık bi oyun aşırı hoşuna gitcek ingilizcen iyise daha çok zevk alırısın

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Gençliğimi yedi bu pislik mendebur :| Arkadaşlarla multiplayerdan oynardık bir arada. Yanından sakince geçince birşey yapmıyordu birisi kasıtlı gözüne gözüne bakardı bunun uyanıp dalardı direk :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bu a

Bu arada left 4 dead konusu yokki sadece hatta kalmaya çalışıyon çok klaşe :D

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.