Jump to content

Konusu En Çok Beğendiğiniz Oyun

No_MerCy

Önerilen İletiler

Ao Oni çok evvelden bitrmiştim hetalia ver. olduğunu ilk defa senden öğrendim acaba senaryo aynı da karakterleri mi yer değiştirdiler ki...  :huh:

Ao Oni'yi bilmiyorum , ama muhtemelen senin dediğin gibidir herhalde . Yani oyunun başlarında tabak kırılıyo , birisi gidiyo nler olduğuna bakmaya , geri dönünce de herkes kaybolmuş . Tuvaletten bira falan satın alıyorsun , kütüphanede canavarla savaşıyorsun , karanlık bir yere giriyorsun da ışıkları açmayınca ölüyorsun gibi şeyler olmuştu . Ao Oni de öyleyse öyledir . Hatta Prusya yaralanınca şöyle diyordu "Ben bir ülkeyim , bir ülke asla ölmez!" . Ortalarında birileri kör oluyor değil mi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

• Yanıtlar 44
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Popüler mesajlar

konusu en güzel seri kim ne derse desin warcraft serisidir :D film tadında seri. sadece oyun içindeki konuşmalar bile 5 saat  lık bir hikaye xD

Anime Neyse Oyunlarıda Öyle Oluyor Fark Olmuyor :D Doğru Tahmin

ajsdhjkfg Mario  :smile_oleyo:   Başka oyun konusu bilmiyorum :D    Ama SD Fighther diye bir atari oyunu vardı onun konusu idare ederdi  :smile_artiz:

The Last of Us ve Persona 4'ün de konularını çok beğenmiştim unutmadan söyleyim (Golden olan)

Ao Oni'yi bilmiyorum , ama muhtemelen senin dediğin gibidir herhalde . Yani oyunun başlarında tabak kırılıyo , birisi gidiyo nler olduğuna bakmaya , geri dönünce de herkes kaybolmuş . Tuvaletten bira falan satın alıyorsun , kütüphanede canavarla savaşıyorsun , karanlık bir yere giriyorsun da ışıkları açmayınca ölüyorsun gibi şeyler olmuştu . Ao Oni de öyleyse öyledir . Hatta Prusya yaralanınca şöyle diyordu "Ben bir ülkeyim , bir ülke asla ölmez!" . Ortalarında birileri kör oluyor değil mi ?

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Konuyu Görüntüleyenler   0 üye

• Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.